Kopírování je na shit

21. srpna 2010 v 17:32 | Lordqaa |  návody
Všichni to známe, vymyslíme něco, nakreslíme něco a příjde někdo, kdo vám váš nápad čorkne. Vás to naštve a jediný co můžete udělat, je obrátit se na autorská práva... bohužel i ta jsou někdy na shit.
Lidé co kopíroujou jsou ti bez fantazie, kteří se chtějí bezmocně chytit slávy, jenže místo potlesku a uznání se jim dostanou jen nadávky a výčitky jejich činu. Co pak z toho? Problémy s operátory, adminy, bloggery a wemisskami. Není nic horšího.
Kopírujte, ale s mírou, jo, každý někdy něco zkopíruje (Každý!!) vypůjčíte si obrázek na oživení vašeho blogu, použijete trapný životopis celebrity, aby poučil další lidi, co ho stejně jako vy zkopírují a vloží na web.
A jak se tedy vyhnout kopírování článků? Není nic lepšího, než jen prostě CITOVAT co vám to udělá? Má to tolik výhod, nekopírujete, jen doplníte váš článek větou někoho jiného, navíc NEporušujete žádná autorská práva a tak si jen užíváte dobrého pocitu z toho, že jste nic nezkopírovali a přesto něčeho dosáhli.
Věřte, inspirace je někdy mrcha, a proto musíte poznat, kdy hraničí s kopírováním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pajčas Pajčas | 21. srpna 2010 v 18:43 | Reagovat

S tím citováním to nepřeháněj holka - mám jen jednu radu, nejít si takový styl (ve všem, ať psaní, fotka, malba, layouty, cokoli) který se nebude líbit všem. Ti co mají vyhraněný vkus, si ve svém okruhu nedovolí nic bez zdroje ani odcitovat. Zabere to u každé citace 1 min a půl, navíc, pokud nevázne spojení a asi do 6 kliknutí myší.

Výroky do tmy nepomůžou, takových rad upozornění navztekaných sklamaných článků bylo. 8-O Pardon, ale musela jsem tě ujistit, že spravedlnosti se nedočkáš, musíš prostě tomu umět zamezit. :-)

2 Shabota Katame Shabota Katame | Web | 21. srpna 2010 v 20:23 | Reagovat

Dobře řečeno .-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama