Srpen 2009

nová rubrika- layouty

29. srpna 2009 v 15:26 | Lordqaa |  co nového na blogu?
Takže, do rubriky ostatní přibyla nová rubrika- Layouty. Protože mě baví vytvářet různou grafiku a chci se zlepšovat, tak jsem začala také něco pro to dělat...

I am Harry Potter, and I am Lord!

28. srpna 2009 v 21:54 | Lordqaa |  Lordqaa
Ha a je to tady x) Slavná Lordqaa Yagami má tímto dnem patníct :)a něco kolem desáté večer jsem se aji narodila xD.
No já vám to prostě musela vykecat, páč to byly moje nejlepší narozky... prostě drsný, jsem určitě jediný člověk na světě, kterému je patnáct a k tomu má ještě korunku a žezlo, že?! No tak, kdo a téhle planetě dostal k narozeninám korunku, žezlo, oltář (my víme), možnost zavraždit kočky a podpálit vlastní barák?? (my víme, aneb, když Lord neví, jak držet sirky...)
Každopádně jsem zjistila, jak NEumím zpívat a jaké mám nejlepší hračky na světě, včetně mojí milované Janifky, která vás ráda podrží, když chcete obejmout xD
Konec keců, snad jen, nezabijte se, aby jste mohli jít do školy... xD

1.kdo to byl?

27. srpna 2009 v 16:02 | Lordqaa |  kdo to byl?
Takže, hystoricky naše 1. kdo to byl v měsící srpen!
Je to postava z Harryho Pottera, takže, kdo to byl dřív, než ho/ji slavná Lordqaa zhatila?? xD
do komentářů napište
Kdo to byl:
přezdívka:
co chcete na diplom:
váš web (jestli nějaký máte):

soutěže

27. srpna 2009 v 15:57 | Lordqaa
Kdo to byl?- jednoduše se podíváte na znetvořený obrázek a do koemnářů napíšete, kdo to byl... doutěž je jednorázová záležitost
SON...- soutěže o nejlepší... blok, obrázek, postavu...., soutěž může trvat i několik týdnů
Bleskovky- všichni znáte, odpovíte na pár otázek a hotovo :)
Soutěže na blog.blog.cz- prostě někdy člověk neodolá a musí se zapojit ;-)

Lordqaa vykreslovala ve photo shopu a vzniklo z toho?!

24. srpna 2009 v 17:14 | Lordqaa |  obrázky adminů
Ahojky, tak jsem v photoshopu zesmolila Itachiho, je jen z poloviny, na té druhé je totiž polovina Gaary, no to je jedno...
Obrázek jsem kreslia někdy ve škole... (Byla nuda, no :D)
No, potom jsem ho hodila do ps a vybarvila, jen jako byste vykreslovaly omalovánky no a dneska po XXX letech jsem ten obrázek upravila v Photo Shopu, protože jsem neměla co dělat... Je to mé první vykreslování, ale přesto jsem na něj tak nějak pyšná? (původní verze je nahrazena remakem, protože se na to fakt nedalo dívat :DD)
tachi

každopádně je to jen a jen moje dílo... no samozřejmě, že ho vymslel Kishimoto, ale to je vedlejší xD


Lordqaa radí, aneb, jak (NE)prožít den svého života

20. srpna 2009 v 20:11 | Lordqaa |  Lordqaa
Tento článek je za účelem, dát vám radu, no kde začít? Jo, už vím… když jdete s kámoškama ven, nikdy se nezastavujte u pole s kukuřicí a rozhodně tu kukuřici potom netrhejte s vědomím, že si ji u kámošky uvaříte...
Když už se schyluje k vaření, zeptejte se někoho jak se kukuřice vaří a nevařte "po slepu" Když už teda jdete vařit, dovařte kukuřici, než změkne a né že bude tvrdá jako vaše zuby... než začnete kukuřici jíst, zamluvte si všechny nejbližší toalety pro případ, že by to z vás vypadlo- vrchem...
Jestli už máte to něco snězené a přežily jste, rozhodně nezačněte hrát The sims2 pets na playstationshnu, pod tím, že jdete udělat nějakou anime postavičku...
jestli jste i hru přežili, rozhodně nejděte do pokoje své kámošky a nenechte si předčítat perverzní povídky, u kterých se dusíte-smíchy...
toď mé rady, aneb, jak Lordqaa prožila jeden den svého života...

Reklamy sem!

18. srpna 2009 v 19:28 | Lordqaa
Takže, chcete, aby pro vás někdo hlásl? Chcete, aby se někdo připojil k vaší bleskovce, nebo chte jen upozornit na váš blog?
Tak pište TADY do tohoto článku, jinde vaše komentřáře nezájemě smažu!!
Takže, co potřebujete?!

Vraždí homosexuáli, nemá jim to být úplně jedno?

18. srpna 2009 v 19:10 | Lordqaa |  Lordqaa
Tak lidi ale tohle mě doslova namíchlo!!! Taková urážka!!! Lidé přece nemůžou za to, že jsou chomosexuálové!!
Klikněte na to a přečtěte si, co by se vám stalo, kdyby jste žily v Iráku, byly by jste chlap a jetě k tomu gay...
Oni prostě vraždí homosexuáli!!
Mám chuť provést nějaké povstání, proti těm zrůdám, co to dělají... vaše totálně nasraná LORDQAA

1.kapitola /HPaUP/- Teď si jeden z nás!

18. srpna 2009 v 10:36 | Kakara |  HP a upíří prokletí
Tak jo je tady ta první kapitolka. Kdyžtak něco o této povídce si můžete přečíst v rozcestníku HP povídek . Takže přeji příjemné čtení . Ale přijde mi to strašně krátký...

Teď si jeden z nás!

Černovlasý chlapec seděl na své posteli v domě číslo 4 v Zobí ulici. Z okna pozoroval potemnělou oblohu a znovu se vracel k tomu dnu. Nikdy v životě nepotkal tak hroznou a krvelačnou bestii jako je upír. Sice se ho bál ale přesto z něj něco vyzařovalo. Možná právě kvůli té září a taky kvůli tomu že mu neviděl do tváře, se mu tolik líbil.
I když věděl, že kdyby tam nepřišli Ron s Hermionou už by byl asi mrtvý. Ale nestalo se tak ale přece jen mu na ten den jako vzpomínka něco poslouží. Kousnutí na krku, které se možná nikdy nezahojí.
Z přemýšlení ho vytrhl hlas strýce Vernona "Kluku, pojď dolů."
Hm, asi už odjíždějí, pomyslel si a vydal se dolů.
"Jak víš, dnes odjíždíme do Thajska. Budeme tam dva týdny, to znamená, že tě uvidíme až příští rok. Což samozřejmě nikomu z nás nevadí. Ale jestli se vrátíme a náš dům bude jakkoliv poškozen tak si mě nepřej!! To bude asi vše, co jsme ti chtěli říct." Dokončil svůj monolog Vernon a vydal se i s kufrem do auta následován Petunií a Dudleym.
Harry vyšel zpět nahoru do svého pokoje. Rozhodl se poslat dopis Ronovi a Hermioně, vzal si kus pergamenu, brk a začal psát "Ahoj Rone a Hermiono. Napadlo mě, jestli bych dokonce prázdnin nemohl zůstat v doupěti, protože strýček, teta i bratránek odjeli do Thajska. Pošlete mi zpět Hedviku s odpovědí. A pozdravujte Siriuse." Ještě jednou si dopis přečetl a potom ho přivázal Hedvice na nohu a ta okamžitě odletěla, Harry se mohl znovu ponořit do svých úchylných myšlenek.
*****
V Doupěti panoval jako obvykle chaos.
Ron s Hermionou hledali křivonožku, protože přišel Snape a oni s ním ani za nic nechtěli zůstat v jedné místnosti.
Fred s Georgem vymýšleli nový prášek, po jehož požití se vlasy dané osoby obarvily na modro a jehož použití měli naplánované ještě na dnešní večeři.
Ginny vyháněla trpaslíky ze zahrádky, což se jí viditelně nedařilo.
Paní Weasleyová připravovala oběd s pomocí Tonksnové.
A Sirius, Remus a Snape se bavili u stolu o dalším roku v Bradavicích. Sirius byl totiž zbaven veškerého obvinění a měl se stát novým učitelem obrany proti černé magii. A také se snažili zakopat se Snapeem válečnou sekeru což jim docela dobře šlo.
Když v tom všeobecné ruchu na okna zaťukala sněžná sova Hedvika, která nesla dopis pro Rona a Hermionu od Harryho. Kteří okamžitě odeslali zpětnou sovu se souhlasnou odpovědí a vrátili se k hledání Křivonožky. Nebo spíš poflakování se u Rona v pokoji.
*****
Harryho tentokrát vyrušil ťukot sovy na okno, které následně otevřel a přečetl si dopis, který mu přinesla "Ahoj Harry, jasně že můžeš přít, rychle se sbal, za chvíli pro tebe přijde Lupin.
Ron a Hermiona"
Harry rychle vstal z postele, na které doteď seděl, jen vyměnil pár věcí v kufru, které byli nahoře a až potom si uvědomil, že to udělal až příliš rychle a že tady Lupin není. Vydal se dolů pro jídlo. Vytáhl si z lednice jogurt ze zásuvky lžičku a začal jíst ale ani potom Lupin ještě nepřišel. Šel tedy ještě nahoru přečíst si jeden ze starých denních věštců. Jenže když stál před otevřenými dveřmi svého pokoje, ani kapky krve byste se v něm nedořezali. Před jeho postelí stála postava s dlouhým hábitem a všechny ostatní detaily naznačovaly tomu, že je to…Upír!
Harry se chtěl nenápadně vzdálit, jenže nohy mu vypověděli službu a on zůstal stát jako zmražený. Sice se mu ten upír líbil, ale věděl, že by byl schopný ho i zabít. Bál se ho.
Postava si ho zprvu nevšimla nebo to jen dělala, ale stejně se po chvíli otočila a promluvila na něj. "Hm tady jsi. Dlouho jsme se neviděli" řekl a nenápadně se pousmál, aby šli vidět jeho ostré špičáky.
"Co po mě chceš? Přišel jsi mě zabít? Tak si posluž! Mě už je všechno jedno!" vykřikl na něj hystericky Harry.
"Ne nepřišel jsem tě zabít. Jen jsem ti přišel říct, že teď už jsi jeden z nás" řekl mu s ledovým klidem a poté na něj vyslal kletbu. "Vampire dansaugeo" Harryho horní špičáky začali růst, cítil bolest, chtěl křičet, jenže ze sebe nevydal ani hlásku. Sice to bylo jen pár setin sekundy, ale černovlasému chlapci to připadalo jako celá věčnost.
"A ještě něco" zašmátral v jedné z kapes hábitu a po notné chvíli vytáhl prsten s lebkou "nos ho vždy u sebe když tě začne pálit tak tě přenese do našeho sídla. Takže když ucítíš pálení, nenápadně se vytrať od lidí. Protože ty už nejsi člověk. Tak se zatím měj dobře. Ještě se uvidíme" řekl, hodil mu prsten a zmizel. Zrovna v té chvíli někdo zazvonil u dveří.
Když to Harry zaregistroval, strčil prsten do kapsy a s námahou se vydal pro kufr, což nebylo tak daleko, ale potom co se mu teď stalo, mu to trvalo notnou chvíli a zvonek u dveří stihl ještě jednou zazvonit. Vzal kufr do ruky a s ještě větší námahou se vydal dolů. Otevřel dveře Lupin už tam netrpělivě čekal "Promiň, musel jsem si ještě něco zařídit" řekl Harry sotva ho uviděl a nenápadně se pousmál přičemž úplně zapomněl na to že jeho špičáky jsou stále nadměrné velikosti ale Lupin si toho nejspíš naštěstí nevšiml.
"V pořádku jen jsem měl strach, že se ti něco stalo" odvětil a počkal, až Harry zamkne dveře od domu. "Už si se někdy přemísťoval za pomocí někoho jiného?" otázal se ho
"Jo" řekl Harry a pevně se chytil Lupina za paži. Poté přestal cítit pevnou půdu pod nohami, až když měl pocit, že se udusí, znovu ucítil pevnou zem a on mohl v klidu vejít do doupěte.

Šílenství duše - lehký slash LxL

17. srpna 2009 v 20:26 | Lordqaa |  DN-jednorázovky
Krátká jednorázovka na Death note a lehký slash LxL, SPOILER 25. DÍL !
"Shiniga-" L zalapal po dechu, upustil lžičku, kterou jedl zákusek a sesunul se k zemi, kde ho pohotově chytl Light.
Vypadalo to, že chce Lawliet něco říct. Hnědovlásek se k němu více naklonil a zaposlouchal se.
"Věděl jsem, že jsi Kira, už od začátku…" sípavý hlas začal slábnout.
"L, proč? Proč jsi nic neřekl?" zatřásl s ním "L!"
"Protože…" zprudka se nadechl "Protože tě miluju, víš?" usmál se a podíval se vzhůru "To proto." Zašeptal a nadobro zavřel své tmavé oči.
"L!"
****
"Jak to, že ji to věděl?" křičel na něj, potom si ale vzpomněl, jak nachytal Lawlieta v jeho pokoji s černou knihou v ruce. "Ne, on, on, on tě viděl, Ryuuk?!" zeptal se svého shinigami, který následovně přikývl.
"Chci provést výměnu." Řekl rozhodně

"Výměnu?" nechápal, co má Kira na mysli.
"Oči Ryuuk, oči." Ukázal si na oční bulvy a usmál se.
"Jsi si opravdu jistý?" pochmurnou atmosféru hřbitova, kde právě stáli, přerušilo jedno jediné slovo "ANO."
****
"Lighte, tohle není zločinec." Poznamenal Ryuuk, když sledoval, jak Kira píše do deníku smrti různá jména.
"Já vím." Hystericky se začal smát.
"Ryuuzaki, zbláznil ses?" vytřeštil oči, ano, Deník smrti slouží k zabíjení, ale v tak hojném počtu a nevinných lidí?
"Light! Tohle je tvoje rodina!" ukázal na jména Kirovi matky a sestry.
Hnědovlásek se zasmál, když zdola domu uslyšel dutý nápad matčina a sestřina těla.
Zanedlouho zabil všechny, na které se jen očima Shinigamiho podíval.
"Light, tohle už není taková zábava." Ryuuk zakroutil hlavou.
"Myslíš?" usmál se a otočil se na kolečkové židli. Potom zapnul televizor a zapsal jména všech, která v ní zahlédl.
"Light, já už se nudím, za chvíli zabiješ celý svět!"
"Neboj se, už to bude." Říkal, když zapisoval jméno na předposlední stránku.
"nechápu." Zakroutil hlavou.
Domem, kde ležela dvě mrtvá těla Lightovi matky a sestry se ozval hysterický smích.
"Víš, já jsem Bůh nového světa, ale ten nový svět už vlastně není, všichni zločinci jsou mrtví a žádný se už nikdy neobjeví…" nechal větu viset ve vzduchu, ať si každý přebere, tak jak chce.
Kira vzal do ruky propisku a na prázdnou a poslední stranu v Death note napsal "Light Yagami"
40… na papírek rychle napsal krátký vzkaz. "Já jsem Kira." Položil ho na Death note, který nechal ležet na stole.
28… lehl si na postel a zavřel oči
14… "Také jsem tě miloval…"
9… "L"
5… "škoda, že se už nikdy…"
2… "Neuvidíme."
Ucítil, jak se mu zastavilo srdce, naposledy se sípavě nadechl a potom svoji ruku nechal spadnout přes postel.
****
Druhý den v novinách stál krátký titulní článek "Kira dopaden."
****
"Zbláznil ses Light, ale myslím, že jsem se pobavil." Šeptal si pro sebe Ryuuk, když se vracel zpět do svého světa… všechno bylo, jak má být, nebo ne?!
****
O deset let později….
"Kluci! Běžte napřed!" geniální student Reye Copen si právě všiml černého deníku, který ležel na zemi…
Asi o pět dní později noviny hlásali "Kira se vrátil!"

Bude to opravdu slash??

17. srpna 2009 v 17:29 | Kakara |  Kakara
Jak už se Lordqaa zmínila píšu povídku ze světa Harryho Pottera což je pravda ale uvedla tam jeden nepravdivý údaj (který jsem si i já myslela že je pravdivý xD) to že je to SLASH, protože ani já sama nevím jestly z té osoby do, které se zamiluje neudělám holku xD. Takže Vy o tom budete mít možnost rozhodnout. Takže kdo chce hlasujte v anketě.
No a ještě k té mojí řekněme nové přezdívce ona je vytvořena jen pro školu čar a kouzel a můj druhý blog takže dělejte jako že jste ji nikdy nečetli, protože vy jste ji skoro nikdo stejně nečetl, protože jsem ji smazala xD.
A Lajheril já jsem jaksi měla vybitý mobil a až dnes jsem si ho dala na nabíječku, zapla jsem ho a on začal zvonit a ta hudba že mi přišla zpráva se pořád dokola opakovala 9x hey já myslela že tě zabiju vím že jsi za to nemohla ale už mi to docela lezlo na nervy....Vrrrr xD (no sice dvě zprávy byli od někoho jiného ale od tebe byla většina xD) a řekla bych že svůj názor už jsme řekli takže okamžitě ho nastav xDxD.
No a to bude asi vše tak papa.

co nového na blogu?

17. srpna 2009 v 12:25 | Lordqaa |  co nového na blogu?
Ahojky, takže, teď sem napíšu, co se bude nového dít na kykaji.
Přibyde pár jednorázovek na Deathnote, povídka na Harryho Pottera, recenze na deathnote a možná nějaké zajímavosti.
Dále bych chtěla udělat klikací ikonku pro kykaju, ale nevím, jaký motiv obrázku na ni dát.

výkec Lordqyy, aneb jak sklonit mé jméno.

16. srpna 2009 v 22:10 | Lordqaa |  Lordqaa
Ahoj, takže využiju svůj deníček jako první x)
No nejdříve bych se chtěla vykecat ze smíšených pocitů, když jsem uklízela kykaju. Víte, je to celkem zvláštní, když nenávratně mažete něco, co jste sem kdysi dávno daly... vlastně, když jsem vyhazovala prvních pár článků, byla jsem taková nesvá :( asi to bylo tím, že vím, že už to nikdy nebude tak jako dřív...
Měla jsem ráda ty dny, když jsem přišla domů ze školy, zapla koml a na kykaji se honosil nějaký nový článek, který zde vložil někdo ze zakladatelů, či spolumajitelů.
Vlastně, kykaja vystřídala celkem hodně lidí, Lordqaa, Kakara, Janifa, Shabota, Stify, Sasu, Lajheril... myslím, že je to dost na to, abychom mohli říct, že je kykaja úsoěšně celá, i když možná bez nějakého nového článku.
Kykaja nabrala nové obrátky a teď čekejte i drastickou změnu, Lajheril totiž udělala opravdu nádherný layout, který je podle ní na kykaju moc světlý, já jsem zastáncem věty, když změna, tak pořádná...
Lidičky, jo to byly časy, možná jsem v tu dobu bývala i šťastna? ale teď to není nejhorší, až na třičtvrtinu školi, která po vás křičí "Naruto smrdí! Fůj Naruto!" tak je to fajn...
Ani nevíte, že jsem ráda, že jsem to tady napsala, cítím se tak trochu svobodnější a možná také jistější v tom, že vy mě určitě neopustíte tak snadno.
Ještě chci poděkovat svému kamarádovi Shabotovi, dík za všechno a doufám, že zůstaneš takový ještě dlouhou dobu!
Ještě chci vysvětlit, jak se skloňuje mé jméno, takže: Lordqaa, Lordcee, Lorqoou, Lordqoo... xD, šílený, že? ale jak už jsem vysvětlovala, potřebovala jsem změnit přezdívku, neboť jsem se dost masivě pohádala s člověkem, který tu přezdívku Kynara vymyslel.
Dále chci poděkovat Lajheril, která je hrozmě moc ochotná a hlavně je to takový psycholog, kteý vám dokáže poradit :)
co ještě napsat? snad jen, že kykaja brzo oslaví 1.narozeniny! Nevím, kdy jsme kykaju doopravdy založily, ale slavit se bude 21.9 2009 :)
Takže, zatím ahoj!

hotovo+co se bude dít?

16. srpna 2009 v 11:39 | Lordqaa |  co nového na blogu?
Takže, hotovo kykaja prošla totální rekonstrukcí, jak v článcích tak i v galerii. V brzké době by sem měl přibýt ještě Layout, který udělá spoluzakladatelka- Lajheril.
Díky, že jste to s námi vydržely až do konce...
Co bude nového?
- povídka na HP, kterou bude psát Kakara, povídka se bude jmenovat Hp a upíří prokletí. bude to slash (mužxmuž)
- v ostatní je deníček blogerů, každý admin tam má napsané své jméno, takže si tady může vést takový malí deníček x)

Ostatní

16. srpna 2009 v 11:22 | Lordqaa
(aneb smích tě nikdy nepřejde)
(Moje cosplay skupina) 
[Všechno SEX(y)]seznam Sb a chceš se stát našim SB?

16. srpna 2009 v 11:21 | Lordqaa

PS: nás si do seznamu SB pište jako- kykaja!

Chceš být SB? Zapiš se!

tvá přezdívka:
blog:

Neděláme a ani nepřijímáme diplomky

Děníček blogerů

16. srpna 2009 v 11:05 | Lordqaa
- známá taky jako zvrhlá Janifa, také od toho vypadá většina obsahu na blogu x)
- člověk, který jednou za půl roku napíše jednu kapitolku
-bývalá členka, kvůli nedostatku času musela "odstoupil"
- to mluví samo o sobě, celkem známá osubka xD
- osoba, která díky Lordovi nahlásila velký comeback
-nejvetší vtěrka a čorka na světě, bacha ať vám neukradne monitor ;-)

DN kapitolky

16. srpna 2009 v 10:29 | Lordqaa


název:Near a Misa
Postavy: Near, Misa, Veverka...
Doba: není důležitá
Děj: Near se zamiluje do Misi a ona do něj, ovšem, když letěli balónem, stala se jim malá nehoda...
Kapitolky:17
Stav: Dokončená
autor: Shabota


název: voňavka
Postavy: Mello, Matt, Near
Doba: není důležitá
Děj: Matt se prořekne a oznámí Mellovi, že voní jako Near... Jak tohle všechno dopadne? Near se totiž změní v medvěda
žánr: parodie
Varování: Způsobuje záchvaty smíchu!
autor: Janifa

*obrázek dodáme*

Novější povídky:

Název:Nit osudu
Postavy: BOHOVÉ- Janifa, Kakara, Lord, Shabotka a Stify
OSTATNÍ- L a Kira...
Doba: Okolo 15 dílu
Děj: 5 bohů se rozhodlo změnit svět, musí zařídit aby se Kira zamiloval a jediný kdo přichází v úvahu je L
Žánr: Shounen ai
Autor: Janifa, Kakara, Lordqaa, Shabota a Stify

Sakura

12. srpna 2009 v 21:19 | Lajheril
Bla bla bla... nějaký úvodní kecy... podle anime jsem namalovala něco, co se zdánlivě podobá Sakuře. Vymalovávat se mi to nechtělo, nebyla energie, takže je to tu jen tak černobílé =D... zkoušela jsem s tím udělat něco v PS, ale nešlo to =D.

Omlouvám se Kykaji za moji nepřítomnost na icq, i tady... měli byste mě vykopnout! =D

No nic... nebudu vás zdržovat nějakými kravinami o tom, jak není fér kopírovatbez zdroje a prostě se na ten obrázek KOUKNĚTE

Lajouš

7. kapitolka

1. srpna 2009 v 19:13 | Kakara |  HP a fénix světla temnoty
No tak jsem ji teda napsala . Ale nejsem s ní spokojená moc se mi nelíbí asi jsem už dlouho nepsala povídky ze světa Harryho Pottera. No to je jedno už nechám těch keců kapitolka je radši pod perexem. A nezapomeňte že dostali temnonošskou moc .