Červenec 2009

Chouji pokus

29. července 2009 v 17:52 | Lajheril
ÁÁÁÁÁno, přišlo mi Kykaji líto (asi jako jediné) tak tu přicházím s článkem, který bych jinak nevložila. Prostě jednou jsme si s Mončou tak hezky povídaly a nevím jak přišly na nápad, že si vzájemně nakreslíme obrázek. Její výtvarné schopnosti by se daly považovat za dobré, ale mé za ehm... mizivé a to jsem použila slabé slovo.

Ihned jsem ale vykřikla, že ona ode mě "dostane" Choujiho Akimichi (nejsem si ani jistá, jestli to píšu správně). No a výřez. Každopádně já ho fakt namalovala ( bylo to tak 2-3 měsíce z5) a pak jsem ho furt vozila u máti v autě, že jí ho dám. Nikdy k tomu nedošlo, tak ho vložím aspoň sem =D... opět opakuju je to proto, že to tu zelo prázdnotou... není na to myslím ani můj podpis ale to je úúúúúplně fuk =D....

kopčete si to jak chcete a jelikož nikdo nechcete, není co řešit.

Jooo a hlasujte v anketce.

Vaše ukecaná Lajheril

NÁHLED NA CHUDÁČKA ZMUTOVANÉHO NAKRESLÉNÉHO CHOUJIHO, JEHOŽ JMÉNO NEVÍM JESTLI PÍŠI DOBŘE JE ZDE

KNaČM- 2. glosa

3. července 2009 v 23:44 | Lajheril |  Glosy
Další kapča, můžete za ni poděkovat Stify, která mě k ní dohnala. Díky moc za komenty u minulé, opět platí to samé, co u prvního dílu, tzn. nejedná se o pokus o zesměšnění, či podobně.

Doufám, že se bude líbit stejně jako minulá, i když...

Vaše Laj


KNaČM- 1. glosa

3. července 2009 v 21:19 | Lajheril |  Glosy
Prohlašuju, že povídka patří Sasu a já si na ni nedělám žádné nároky! Neslouží k zesměšnění ani ničemu jinému, jen pobavení a pomoci Sasu zlepšit se. Důkazem je, že povídka je publikovaná zde na blogu.
Doufám, že se to bude líbit i tobě Sasu =D... i když... asi ne.

Růžovou jsem psala já.

Vaše Laj


Co chystá Lajík?

3. července 2009 v 21:12 | kykaja |  Lajheril
Ano, nějakým neznámým způsobem se mi povedlo vetřít se na tento sex(y) blog. Děkuju moc za přijetí a všechno kolem toho.

Jelikož mě odjakživa děsně štvou autorky, co si po sobě dílko nepřečtou a hanebně ho uveřejňují na internetu (mezi ně se počítám i já, ale to je detail), rozhodla jsem se jim vyhlásit válku!

První, kdo si to ode mě pěkně schytá bude Sasu a její povídka "Krvavá noc a červený měsíc". Moje glosy budou sloužit jen pro pobavení a pomoc autorce vylepšit povídku, takže žádné zesměšňování, ani posmívání. Proto poprvé na paškál jde Sasu. I když se teď ještě neznáme, myslím, že budeme kamarádky, takže doufám, že to opravdu bude brát jen tak, jak je to myšleno =). Třeba se dík tomu potom bude zlepšovat a její psaní bude čím dál lepší.

Já se glosům taky věnuju poprvé, takže... buďte mírní. Na mě i na Sasu.

P.S.: Jedu na dovču, takže tu min 10 dní nebudu. Kdybych se nááááhodou dlouho neozývala a vy usoudili, že jsem zřejmě mrtvá, prosím dopište moji milovanou povídku P(N)GD.

Kujuuuuuuuuu, vaše Laj