Květen 2009

Gaara OMG- bez penez ani ránu.

27. května 2009 v 15:18 | kykaja |  Gaara OMG
,,Můžeme za ní" optala se ji Saskya.
,,Ne musí odpočívat a mimo to pojdme do kanceláře kde mi musíte všechno vysvětlit" řekla Tsunade a všichni se s ní rozešly k sídlu Hokageho.

13. kapitola-Záchraná mise Shabota

26. května 2009 v 20:17 | Kakara Hyuuga |  Gaara OMG
Všichni naruťáci se objevili před bránou Konohy.

Gaara?? OMG! 12!!

24. května 2009 v 14:14 | Kynara Nara |  Gaara OMG


Kynara a Gaara se dostali do nemocnice za deset minut, už tam na ně všichni čekali.
Sedli si na židle v čekárně a mlčeli, asi do tří hodin vyšel doktor. Zřejmě mu bylo jedno, že ani nejsou jeho rodina a už jim všechno vykládal.
"Je mi líto, ale slečna Mikuuchu Shabota Katame zřejmě do dvou dnů zemře. Nemůžeme přijít na ten virus, máte poslední šanci si s ní promluvit, asi za dvě hodiny upadne do kómatu a už se neprobudí, je mi velice líto, děláme co můžeme."
Tíživé ticho bylo teď snad ještě větší než před tím.
Všichni naráz vstali a bez zeptání vtrhli do pokoje Shaboty.
Jejich dobrá kamarádka ležela na nemocničním lůžku napojená na nejrůznější přístroje, poznali by jenom dýchací a měření tepu, aspoň to ukazovalo, že ještě žije.
Shabota otevřela oči, v kterých se rýsovalo Mikuuchu asi věděla, že umře, protože se otočila na bok a dívala se do zdi.
"Shaboto, nesmíš umřít." Chytla ji Manina za ruku a všichni přikývli.
"já s tím nic neudělám." Zašeptla a zavřela oči. "Aspoň už vám nebudu otravovat život."
"jak otravovat život? Sice se neznáme nějak extra dlouho, ale nikdy jsi nám život neotravovala, tak co si to krucinál myslíš?" zakřičela Kynara, netrvalo dlouho a už po sobě křičeli všichni, zastavila je až věta, kterou pronesl Itachi.
"Tsunade by to zvládla." Všichni se zasekli v pohybu, až na Shabotu, která usnula.
"Počkej, snad nemyslíš, abychom."
"Jo, přesně Manino, chci jít do našeho světa a zachránit Shabotu." Přikývl a jako na truc si sedl na zem.
"To snad nemyslíte vážně! Jak vás máme asi dostat do anime světa?" zahučela Cristol a Kynara jí věnovala jeden z vražedných pohledů.
"Budeme muset probrakovat městsku knihovnu, a potom knihovny, kteří máme doma plus půdy našich domů, někde ta kniha musí být." Začala saskya organizovat a podívala se na Gaaru, který přikývl a připravil si "třetí" oko.
Itachi se zase naklonoval a ostatní šli bohužel jenom jako jeden člověk.
Hledali všude, vrátili se k Manině domů okolo půlnoci všichni s prázdnou.
"Nic, co budeme dělat?" zakroutila Cristol hlavou, když si vyzouvala boty.
"No, ještě je jedno místo kde by to mohlo být." Kynara si podepřela hlavu a sledoval pečlivě vyprávění Gaary. "Jak jistě víme, Shabota je známá jako největší čórka na světě, možná by mohla mít tu knihu doma, přece k ní nikdo nešel."
Do všech, kteří byly u Maniny, doma jakoby se vrátil život, nahrnuli se ke dveřím a utíkali k Shabotě domů.
Prohledali celý barák a nic nenašli, najednou něco napadlo Saskyu.
"Znáte, anime Deathnote?" všichni přikývli.
"Tam měl přece Raito (light) ten death note v té zásuvce od stolu…" nechala větu nedokončenou a hledala nějakou propisku, kterou následně rozšroubovala a pomocí tuhy otevřela skryté víčko v zásuvce.
S velkým překvapením našla několik porno časopisů, kondomů, sešitů, dopisů a útržek z nějaké staré knížky. Útržek vytáhla a nahlas přečetla.
"Jak přivolat a jak odvolat osobu z anime světa." Všichni nadšeně zapískali a posedali si k Shabotě do obýváku.
"Takže, teď začíná to pravé vzrůšo, právě začíná mise, únos Shaboty Katame. Necháme to na vás, Gaaro, Itachi, počkáme u pískoviště, víš, které myslím, Gaaro, že?" Kynara počkala až Gaara přikývne "Všem vám půjdu sbalit nějaké oblečení, protože asi se tady dlouho neukážeme."
Manina se ozvala "Já sbalím Shabotě."
"Takže, zatím hodně štěstí." Všichni se rozešli, trvalo to asi další dvě hodiny, než se setkali u pískoviště.
"Tak co? Jak je na tom?" zeptala se Cristol, když uviděla Itachiho, jak v náručí drží Shabotu, když Itachi byl pod lampou, všichni zakřičeli.
Shabota byla totálně zpocená, bíla jako stěna a sípavě dýchala, nemluvě o otevřených očích, které byli šíleně vystrašené."
"Myslím, že si pohneme." Řekla Kynara, "stoupněte si kolem pískoviště a ty Itachi polož Shabotu do středu." Ukazovala, co mají všichni dělat "Opakujte po mně." Všichni přikývli
"Dva světy v jeden se spojily." Předříkala morbidním tónem a všichni to zopakovali.
"Už toho bylo dost a chceme jen ten jediný." Znovu se dočkala zopakování
"Chci všechno vrátit zpět." Řekla a zavřela oči.
"Teď hned." Všichni to zopakovali.
Kolem hran pískoviště se rozzářilo modré světlo, které mířilo do středu, vytvořil se portál a všech sedm lidí to vsálo někam do jiného světa.
-----


Kakara píše další část!!


Gaara?OMG!11- Virus

21. května 2009 v 21:50 | Kakara Hyuuga |  Gaara OMG
Další kapitolka k Gaara?OMG! je pod perexem:

Prosím, hlásky!

21. května 2009 v 17:10 | Kynara Nara
prosím, hlásněte pro mě tu, Jsem tam jako Kynara Nara no Yume, moc vás prosím!!!

Bezzejmenný příběh

9. května 2009 v 17:04 | Ondřej Švarc (Plowi) |  original-jednorázovky

Věnování: Tímto gestem chci tento příběh věnovat své velice dobré kamarádce Janičce.

V předvečer podzimního období, slunce již zapadlo, za horizontem ve větru se prohýbajících špiček stromů, jež lemovaly okolní poklidnou krajinu. Kráčel jsem po kamenité cestě, sem tam odkop povalující se matný kamínek… a v tom se přiřítila, podala mi svou lehce ve větru se pohupující ruku a vložila jí do mé dlaně. Náhle jsem koukl na ni a ona opětovala svůj pohled a naše oči se střetly v tu chvílí se zdálo, že naše rozdělení je nemožné. Ovšem jen do chvíle než jsme se lehce se pohupujícími kroky dopotácely, až k oné asfaltové silnici. Náhle jsem spatřil, jak se v dálce leskne silnice a v tu chvíli jsem ztuhl na místě… zpoza stromů se na silnici vyřitilo auto, její ruka vyklouzla z mé dlaně. Auto začalo brzdit, ale již bylo příliš pozdě. Otočila se při pískotu brzd a auto ji srazilo. Její bezvládné tělo dopadlo na silnici. Já upad na kolena a několikrát zakřičel její jméno " ….. ….. ….. ….. ."

Po chvíli jsem upad do bezvědomí, když jsem se probral, již ležela ve stabilizované pozici na kraji silnice, po příjezdu sanitky mi doktor řekl, že nebýt mě a mého včasného zásahu, nebyla by již mezi živými. Po příjezdu do nemocnice jsem odešel na toaletu, jelikož jsem si uvědomil, že jsem jí nezachránil já, nýbrž mé druhé já.
Začal jsem psát dopis na rozloučenou: "Je mi to velice líto, ale nedokážu žít s pocitem, že jsem nedokázal ochránit jedinou bytost na této planetě, pro kterou bych byl schopen obětovat svůj život. A bojím se, že ztratím kontrolu nad svým tělem a převezme ji mé druhé já, o kterém nic nevím. A proto se s vámi musím rozloučit, nemějte mi to za zlé, nevidím jinou možnost z této bezvýschodiskovité situace."
Začal jsem pěstí mlátit do zdi, po chvíli z ní upadl kousek kachličky. Sebral jsem jej usadil se na záchod a podřízl si žíly na obou rukou. Nadále jsem jen sledoval jak kapky mé krve dopadají na zem a pochvíli se roztekla plným proudem.

Když jsem se probral, ležela na posteli vedle mne, otočil jsem se a spatřil jsem můj dopis v jejich rukou. Podívala se na mne, ale já nedokázal její pohled opětovat vzhlédl jsem vzhůru a pomalu se ponořoval do temnoty uvnitř sebe sama a hlavou mi projížděla spousta otázek: "Proč tu jsem? Jaký je důvod mé existence? …?"
Byl jsem si vědom, že pomyšlení na sebevraždu bylo ode mě příliš sobecké. Sice neznám své druhé já, ale můžu si být jistý, že uspěje tam, kde já jsem zklamal a dokáže ochránit jedinou dívku, kterou jsem kdy miloval.

navzdori nesnázím 10díl*-KONEC-*

7. května 2009 v 23:15 | stify |  navzdory nesnázím
,,Co chceš v 7 hodin ráno tady se spí" řekl Itachi když zvedl telefon ze země.
,,Vole máme jít za půl hodiny nahrávat ten videoklip na toxic" zařval pan Okurka do telefonu a položil ho.

navzdori nesnázím 9 díl

2. května 2009 v 20:16 | stify |  navzdory nesnázím
Stify je dneska moc hiperaktivní tak je tu 3 pokračko za 1 den


Do domu vletěl Deidara a obejmul Itachiho
,,Díky ti děkuji,děkuju, díky" začal
,,No dobře to stačí" odpověděl Itachi a sundal Deidaru ze sebe.

navzdori nesnázím 8díl

2. května 2009 v 16:00 | stify |  navzdory nesnázím
Itachi šel otevřít dolů a když otevřel byla to velmi pohledná mladá paní.
,,Dobrý den já jsem paní ----- a jsem ze sociální péče jdu skontrolovat jak se staráte"

navzdori nesnázím 7 díl

2. května 2009 v 11:27 | stify |  navzdory nesnázím
V PARKU
Deidara a Pein se držely za ruce a šly jako první zaněma Hidan a Itachi ,který táhl Sasoriho na vozíčku v tom potkaly svolu starou ( bývalou) třídní učitelku.
P.S.- NEZAPOMĚNTE NA ČLÁNEK http://kykaja.blog.cz/0905/ptejte-se