Prosinec 2008

Kapitola 1:CRRRRRRRRR!!!!!!!!

31. prosince 2008 v 13:34 | ma(misa) |  reall
,,Hej lidi co tet máme za hodinu?"otázal se Naruto.,,Dějepis"odověděl znuděně Shikamaru a šel si sednout do lavice.,,Ehm ...počkat ,ale to máme......"nestihl dopovědět,dveře se otevřely a do třídy vstoupila ředitelka tsunade,,Mp3,mp4.mobily,hodinky a podobne hračičky na můj stůl"zařvala hned u dveří.Všichni stouply a odnesly své věci na stůl.,,Začneme nejdřív si někoho vyvyláme"oznámila Tsunade a dodala,,Shikamaru k tabuly."Shikamaru si zívl ,vstal a šel znuděně k tabuly.Tsunade ho skoušela celou hodinu .,,Takže jsi věděl 30 z 30 otázek +jsi přidal i to na co jsem se neptala takže mi dones žákovskou knížku máš 1*"řekla Tsunade.,,Ok posaď se a teť půjde Naruto"dodala.Naruto selekl jelikoš se vůbec ,ale vůbec neučil.
V tom se ozvalo CRRRRRRRRRRRR!!,,Neva budeš příští hodinu"řekla Tsunade a odešla ze třídy.Po jejím odchodu si žaci vzaly spět své mobily ,mp4,mp3 atd.Když v tom do třídy vešel zástupce Jiraya,,Neji,Shino a Lee můžete mi pomoct s lavicemi do 1.třídy"řekla a odešel spolu s Leem,Nejim a Shinem na první stupeň.,,CHcete bněco koupit jdu si do obchodu pro brambůrky"řekl chouji.,,Jasně vem mi 1 ramen v misce ,díky "odpověděl Naruto,ale bohužel to nestihy ozvalo se CRRRRRRRRRRRR!!!Do třidy vešel Kakashi?Aöha děcka"pozdravila dodal,,Kdo chybí.",,Sasuke a Tenten "odpověděl Naruto.,,A kde je Neji,Shino a Lee?"otázal se Kakashi.,,šli pomáhat zástupci"odpověděl Shikamaru .aha tak tjn ,a řiká se panu zástupci"řekla Kakashi.,,Začneme ,dneska se budeme zabývat rodinou"řekl Kakashi a v tom KLEP,KLEP a do třidy vešel Sasuke .,,Ale co to ,to jste zase zaspal a ským pane Uchiho??"zavtipkoval Kakashi,,Hahahaha zase vtipný jako obvikle ,co se staráte kde jsem byl a s kým jsem byl já se taky nestarám co dělate "odpověděl Sasuke

Sasuke si sedl do lavice a vytáhl si věci.KLEP,KLEP do třídy vešel Neji,Shino a Lee,,co to má znamenat ,je tu snad den otevřených dveří bo co jako"rozčílil se Kakashi.,,Co my jsme pomáhaly Jirayaovi s lavicemi" odpověděl Shino.,,V tom případě sednout "zařval Kakashi a začal povídat .Hodina se dlouho vlekla .CRRRRRRRRRRR!!!!!!,,Ok konečne pudu na oběd" zaradoval se Chouji.,,Bože zase jídlo"zasekla se Sakura.

NA OBĚDĚ
,,Hele Sasuke ten je tak sexy"povídalo se u holčičího stolu.,,Hele dáme si kámen nůžky papr a kdo vyhraje ten skusí Sasukeho pozvat na rande"navrhla Ina.Všichni souhlasili postupně vypadli až zbyly jen Sakura a Ina.


reall informacion

31. prosince 2008 v 9:24 | ma(misa) |  reall
ŘEDITELKA: Tsunade
ZÁSTUPCE ŘEDITELKY: Jirayia
UČITELÉ: Kakashi, Tenzou, Kurenai, Asuma, Iruka, Gai

ŽÁCI:
SHIKAMARU- testy prospí většinou v hodině nebo přemýšlíNARUTO- místopředseda (chce být předseda),líbí se mu Sakura


INA- nesnáší Sakuru, líbí se jí Sasuke, bojuje za práva ochrany zvířat
CHOUJI- v hodině jí nebo pije , věčně se baví a nedává pozor


SHINO- chová v hodině brouky ve sklenici a věčně se s někým baví


NEJI-předseda, chodí na karate, box a judo


LEE- chodí na judo, líbí se mu Sakura,

HINATA- líbí se jí Naruto, je stydivá, v hodině je přesně řečeno šprtka


TENTEN- líbí se ji Neji, chodí na karate a judo, vede petici za záchranu pralesů


KIBA- má psa (i v hodině=problémy) rodiče zvěrolékaři, líbí se mu TenTen


SASUKE- chodí na karate, box, judo, má jen bratra( a bratrovy kamoše)
SAI- nový žák, neprojevuje city, ale líbí se mu Ina

POTÉ SE TAM OBJEVÍ NA PŮL ROKU

Gaara- nemá nikoho, má jen rád Temari a Kankura, chodí na box a nejradši má písek, nosí jej i na řetízku v malé lahvičce


Temari- chodí na judo, líbí se jí Shikamaru, pořád si hraje s vějířem a nedává pozor

Kankurou- chodí na modelařinu, ve vyučování si rád hraje s hračkami

Gaara OMG 1.kapitola

30. prosince 2008 v 14:39 | kyky |  Gaara OMG

Gaara? OMG!

Je tu první kapitolka!!! Mno nevím, snad se to bude dát číst...

"Jmenuji se Kynara Light, je mi 14 let a chodím do osmé třídy základní školy. Mám černé vlasy a modré oči. V budoucnu bych se chtěla věnovat psaní a kreslení komixů ve stylu manga nebo natočit nějaký dobrodružný film.
Mezi mé koníčky patří kreslení mangy, psaní, čtení, sledování Naruta, koukání na obrázky Gaary a samozřejmě chození ven s mojí nejlepší kamarádkou Saskyou Nate."

Představovala se dívka na začátku školy, skoro každou hodinu, už ji to začalo nudit, letos bylo moc nových učitelů a tak byly první hodiny spíš seznamovací.
"Saskyo?" žduchla do své kamarádky vedle sebe.
"Hmm?"
"Víš, jak jsme zkusily přivolat Gaaru z anime světa." pokračovala, jako by si nevšimla nezájmu z kamarádčiné strany.
"Už s tím zase začínaš? Kolikrát ti mám opakovat, že něco jako anime svět, ninjové s čakrou, démoni a jiné fantasy neexistuje."
"Jak si tím můžeš být tak jistá?" nedala se Kynara a opatrně se rozhlídla, aby zjistila, jestli je někdo nesleduje. "Ale, co bych měla udělat, kdyby se to povedlo? Když jsme ten rituál pomocí jakési staré knihy udělaly, tak jsme na tom pískovišti málem usnuly! Nekecej jo, jak tě to vyčerpalo hmm?"
"Prosímtě, byla jsi po nemoci a já taky, a navíc když stojíš půl hodiny v zimě na pískovišti a mumláš Japonsko-latinská slova, tak to není ráj v růžové zahradě, víš?"
"Ale fakt, co kdyby se to povedlo, co kdyby tady byl Gaara nebo kdokoli jiný z jiného světa?"
"No tak zaprvé, bys musela Gaaru uklidnit ať tě nezabije, potom bys ses s ním domluvila, kde bude spát a takový ty prkotiny a nakonec bys ho poslala zpátky." Odpověděla klidně Saskya a začala si kreslit do svého deníčku mangu.
"Slečno, kolik to vyšlo?" zeptal se z ničeho nic učitel Kynary, která bez rozmyšlení řekla "10"
"Správně." Pochválil jí a dál diktoval příklady.
"Jak si to mohla vypočítat, aniž by ses podívala na tabuli?" nechápala její kamarádka, která právě počítala další příklad
"V Narutu je organizace Akatsuky, s Orochimarem jich bylo 10, tak sem to řekla." Pokrčila rameny a dál zasněně myslela na Gaaru a nějaký ten shonen ai.
Saskya jen zakroutila hlavou a věnovala se příkladu.
"Crrrr" ozval se školní zvonek a celá třída šla na přestávku. Kynara vytáhla svůj blog a začala do něj psát nějakou jednorázovku. Nevšimla si, že ji někdo pozoruje.
Někdo jí dal ruku na rameno a Kynara se otočila, spatřila krásně zelenomodré oči.
"Gaara?" vydechla
"Já tě zabiju! Co si myslíš, že si mě jenom tak zavoláš z našeho světa?" založil si ruce na prsou a potom ji vytáhl ze třídy na školní hřiště.
"Proč to říkáš mě?" nechápala, přece nemohl zjistit, kdo ho zavolal.
"Proč? Řekněme proto, že jsi jediná z tohoto města, kdo má moje fotky ve svým pokoji." Poučil ji a zátka s tykve se nebezpečně zakroutila.
Kynara si vzpomněla na rozhovor se Saskyou "První ho musíš uklidnit, aby tě nezabil."
"Přiznávám. Ale, jak mám asi tak vědět, že to bude fungovat hmm?" snažila se ho uklidnit, aspoň tak aby z toho vyvázla živá.
"Hele, já nemám čas se s tebou bavit, okamžitě mě pošli zpátky." Snažil se uklidnit svůj hlas.
"Já tě ale nemůžu poslat zpátky." Přiznala "V té knížce ta stránka chybí"
"Si děláš srandu ne?" otočil se, nějaký malý kluk ho pozoroval a ukazoval na něj prstem. Zátka z Gaarovi tykve vyskočila.
"Co, co chceš dělat?" zeptala se vystrašeně Kynara a podívala se mu do očí.
"Špatně se na mě podíval, tak zemře." Řekl jednoduchou větu.
"A do háje, co teď?" začala panikařit "Já jsem myslela, že tě Naruto změnil" zašeptala, ale dostatečně nahlas aby ji Gaara slyšel.
"Cos to říkala?" Podíval se na ni.
"Slyšels, Gaaro, prosím, tady v tomto světě nevraždi, aspoň v tuto chvíli ne." Poprosila ho a vytáhla klíče. "na, jdi k nám, já za hodinu příjdu a všechno ti vysvětlím."
Gaara ji spražil nebezpečným pohledem, ale poslechl, jediné co slyšela, než zmizel za rohem, bylo, "Stejně vás všechny zabiju."

Kynara seděla v lavici a pořád se vrtěla, "Byl to jenom sen, jenom sen."
"Týjo, ten kluk měl super cosplay Gaary." Prohlásila Saskya. Černovláska si skousla spodní ret a řekla si v duchu "Takže to sen nebyl." Rychle potom přikývla a dělala, že si čte nějakou básničku v knížce.


Konečně začalo zvonit a Kynara vyběhla ze třídy rovnou do šatny, kde se přezula a upalovala domů.

tDalší kapitolku napíše Kaka

úvod reall

29. prosince 2008 v 22:23 | ma(misa) |  reall

NÁZEV:reall
POSTAVY: skoro všichni z Naruta
DĚJ:lidé z Naruta prožívají v realném světě dobrodružství
POČET KAPITOL: jo to nwm
AUTOR:ma(misa)


TAK DOUFÁM ŽE SE VÁM TO ASPOŇ TROCHU BUDE LÍBIT.

Near a Misa-17.kapitola_Vzniklé problémy

29. prosince 2008 v 13:38 | pepe |  Misa a Near

VZNIKLÉ PROBLÉMY


Matsuda přišel domů a přemýšlel pořád co má dělat. Rozhodoval se mezitím, jestli má Mella zabít nebo ho chránit. Nakonec se rozhodl, že to nechá na osudu. Matsuda jde za Nearem a zeptá se ho:
"Nevím co mám dělat s Mellem a Mattem"
"Mě napadlo, že je zapíši do deníku smrti" řekl zamyšleně Near.
"No nééééé!!! To bych se zapsal já sám do deníku nebo bych spáchal sebevraždu"řekl Matsuda vystrašeně.
"ÁÁÁha. Tak to je teda problém" řekl Near.

Near šel za Misou a všechno jí řekl, co mu Matsuda řekl. Misa řekla, že jí to samé řekla Takadová. Near se s Misou poradil, aby udělali strategii a příčinu smrti, kterou zapíší do deníku. Near a Misa nad tím koumali celou noc.
"Neare. Musíme to udělat tak, aby to Matsuda s Takadovou nepoznali" řekla Misa.
"Já vím, ale nevím jak to udělat. Dám ti pár otázek; Naštvalo by tě kdyby jsem nepřišel na schůzku?" ptal se Near.
"Ani ne. Určitě bych tě ještě pořád měla ráda" odpověděla Misa.
"Dobře. Tak jiná; Naštvalo by tě kdybych zapomněl na náš den prvního polibku?"
"Ne. U chlapů je to normální"
"OK. Další; naštvalo by tě kdybych tě podvedl s někým jiným než jsi ty?" zeptal se Near.
"Jo. A jak. To bych hned s tebou skoncovala a už bych tě nikdy nechtěla vidět!" řvala Misa.
"Aha. Tak napíšeme to takhle....Mello bude čekat ve 4.patře na Matsudu, ale Matsuda tam nebude..pochvíli tam příjde Matt a začnou spolu mluvit. Budou čekat do večera než přijde Matsuda. Matsuda ale nepříjde a Mello se zeptá Matta :Co budeme dělat?...No jestli myslíš na to co já tak jo.....Mello a Matt spolu na to skočí a zachvíli vtrhnou do pokoje Matsuda a takadová. Když to uvidí, tak vytasí z kapes své nože a zabijou ty dva(Mella a Matta)"řekl zamyšleně Near.
"To zní dobře" řekla Misa a začla to psát do deníku smrti.

Když to dopsala , tak si šla s Nearem lehnout a řešili příčinu smrti Mella a Matta. Pochvíli usnuli.

Když se ráno probudili, tak Misa s Nearem nachystali rakve a sprej proti smradu smrti. Chtěli Mella a Matta zrovna zakopat až umřou.


Near a Misa-16.kapitola_Speciální díl plný překvapení

27. prosince 2008 v 12:18 | pepe |  Misa a Near
****************************************************************************
Tato kapitola má v sobě hodně překvapení a to jak milé i nemilé. Je to takový vstup do problémů a všechno se do sebe nějak zamotá. Podle mě je to zajímavá kapitola.
*****************************************************************************

Speciální díl plný překvapení


Další den se Matsuda a Takadová chystali na další schůzku se svými příteli. Byli přitom strašně nervózní. V tom najednou zazvonil telefon a Matsuda ho zvedl.
"Haloó?"
"Ahoj Matsudo. Mám takový nápad. Co kdyby jste nás představili vašim rodičům" řekl do telefonu jeden z přítelů.
"No víš. My nemáme rodiče. Ale kde se sejdeme.V kavárně?" ptal se Matsuda.
"Jo. To by šlo.Tak ve dvě ahoj:)"rozloučil se přítel a položil telefonát.
"Takadová. Ve dvě jdeme do kavárny".
"Jo dobře.Zachvíli jsou dvě".
"mám takový nápad. Co kdyby jsme vzali sebou i rodiče?" zeptal se Matsuda.
"Dobře. To bude zajímavé. Třeba je rodiče znají" odpověděla Takadová.

Near, Misa, Matsuda a Takadová vyšli z domu a šli do kavárny.*//Pro ty nechápavé:Neara a Misu vidí jen Matsuda a Takadová s veverkama, protože Near a Misa jsou bohové smrti=shinigami//*
matsuda Takadová si sedli kolem stolu za příteli, ale Near a Misa ty dva poznali. Byli to Mello a Matt. Nea a Misa nic neříkali, ale jen je to hodně překvapilo. Matsuda neví že Mello je kluk, ale i kdyby, tak by mu to nevadilo.

Tento den si měli jít koupit nějaký dům na vyšetřování. Tak když se rozloučili, šli si ho koupit. Koupili si ho za 2 000 000 kdesi uprostřed měsdta. Najmuli se stěhovatelskou službu. Všichni stěhovali potřebné věci k vyšetřování( počítače, mapy, stoly, otočné židle, psací stroje, herecké potřeby jako například převleky , masky, paruky(. Naplnili dvě poschodí a ostatní dvě poschodí použili k obývání atd. Tento dům byl dlouho neobydlený.

Když šel Near zadním vchodem z 1.patra do přízemí, viděl tam ležet Lighta Yagamiho, který byl silně postřelen. Near se zamyslel a zavzpomínal na ty časy.*//Tento příběh není pravduivý, ale něco pravdivého se může objevit//*Rychle běžel za Matsudou , vzal ho za ruku a utíkali spolu ke schodům. Matsuda se zastavil a když viděl , jak tam leží v nádechu červené, tak polkl a utíkal pryč. Chtěl se uklidnit , tak se opět sešel s Mellem . V kavárně si řejkli své jména a velmi je to překvapilo. Nic se jim nestalo. Zavolal Nearovi a řekl , že doma spát nebude. Near to povolil a položil telefon. Teď ho napadla jedna myšlenka(→nebudu zmiňovat).

Matsuda šel s Mellem k Mellovi do bytu kde strávili noc. Matsudu překvapila jedna věc na Mellovi, ale nějak mu to nevadilo. Zjistil svou sexuální orientaci a začal žít nový život. Do Mella se zamiloval až po uši a Takadová se zamilovala do Matta a koupila si stejné brýle jako má Matt.

Near a Misa litovali toho, že jim řekli jak se seznámit , protože jejich syn byl gay a dcera to neřešila. To bylo jedno velké překvapení.

Další den , to byl svátek "Mello" a to Mello pozval matsudu, Matta i s takadovou. Šli slavit do vyšetřovací budovy. Matsuda seděl Mellovi v klíně a takadová to samý. Když Matsuda udělal stojku, vypadl mu z kapsy papírek.

"Co to je?" zeptal se mello.
"Nevím. Podívám se co to je" otevřel papírek Matsuda.

Otevřel papírek a uviděl portréty těch dvou vrahů, kteří zabili rodiče. Vypadali stejně jako Matta Mello. Matsudu to překvapilo.

"Tak co to je?" zeptal se Mello znovu.
"No..no..To..to...je .ehm...papírek z nákupu"odpověděl překvapeně Matsuda.

Matsudu to hodně překvapilo, ale vůbec nevěděl co má v tuto dobu dělat. Mello zavraždil rodiče, ale na druhou stranu ho miloval až po uši. Uvědomil si, že můžou nastat velké potíže.

Do konce dne se s Mellem bavil.

Nezapomeňte na anketu:)

6.kapitola

24. prosince 2008 v 13:22 | kaka |  HP a fénix světla temnoty

6. kapitola

Tak přidávám další kapitolu snažila jsem se co nejrychleji.Tato kapitola je věnována Sue a Trili za komentáře k té minulé. Doufám, že se vám bude líbit

Yours kaka


Řád byl oslabený, a když to oba viděli tak si zesílili hlas a zařvali "za Harryho Pottera" to dodalo celému řádu sílu a ozvalo se jen "za Harryho Pottera"Smrtijedů bylo stálo míň a míň a když neměli žádnou šanci tak se přemístili. Harry s Drakem procházeli bojiště a léčili zraněné a mrtvé na straně dobra. Potom se otočili k řádu

"Promiňte, že jsme přišli pozdě, ale asi před hodinou jsem se probral, ti co byli mrtvý, budou měsíc mimo, budou vnímat, ale budou moc slabý" poučil je Harry. Najednou se před nimi objevili dva fénixové jeden černý a druhý bílý Harry i Drako poklekly a černý fénix začal"Pro řád už jste využili k dobru svou světlonošskou moc teď vám bude odebrána, ale místo ní nastoupí temnonošská-boj s lukem jsme se učili, takže žádný problém nashle příště" a oba fénixové zmizely. Kolem Harryho a Samuela se začala obtáčet modrá energie a začala ji nahrazovat temná. Harry se cítil pošpiněn temnotou. "Hej tak počkat já nebudu, jak buzerant lozit se stupidním lukem po světě no Fuj cítíš tu temnotu?"nadával Harry.

"Jo jako by mě někdo protáhl nespláchnutým záchodem, no počkej až se mi Nox a Nix dostanou pod luk, přísahám, že jsi, je opeču na večeři"přidal se k Harrymu Drako. Najednou se, Harryho ruka ohnala po šípu, vytáhla ho a napřáhla luk. Harry jen ječel"Pomoc zastavte mě, nemíním, aby ještě někdo umřel, prosím"naléhal Harry, celý řád jen hleděl na postavu v plášti, jak se snaží bojovat s temnou silou.

Drako promluvil"nedej se, máš tu ještě mě, vždycky tu budu, porazíme Voldemorta." Harry ho sotva vnímal, cítil ukrutnou bolest a před očima se mu míhali mrtví lidé jak známí tak neznámí, cítil se, jakoby ho někdo chtěl ovládnout "Ne" zašeptal Harry dívající se do dálky na mrtvé "Ne!!" tentokrát zakřičel. Jeho luk i s šípem spadly z ruky, Harry padl na zem, při čemž mu spadla kápi. Řád nemohl vidět jeho tvář, viděli pouze černé vlasy. "Nesmíš mě tady nechat" vzlykal Drako "Ty ne musíme ho zabít, musíme se pomstít! No tak. Nenechávej mě tu! Drako poslední větu zašeptal. Řád stál s vykulenýma očima dívající se na čaroděje bojující se svým temnonošským já a slyšeli tichou větu Ne a potom hlasité a zřetelné NE!! Viděli, jak se ten druhý kouzelník naklání nad neznámým, viděli, že mu spadla kápi, to však znamená jediné je MRTVÝ!!!

Drakovi unikla jedna temná slza dopadající na Harryho jizvu, při nárazu se jizva rozzářila a Harry sebou trhl! Všechno viděl dokonale ostře, podíval se na Draka"Drako" zašeptal a objal svého bratra. Potom spadl do bezvědomí. Řád na ně civěl jako na vrahy. Uviděli záblesk a pak čarodějové zmizeli a nechali tam řád o samotě.

*****

Harry se probral po dvou dnech. První co uviděl, byl bratrův obličej. "Drako?" "Harry" usmál se Drako "co se stalo? Nic si nepamatuju" přiznal Harry. "No tak ve zkratce místo světlonošské máme temnonošskou moc. No a ty jsi s ní bojoval, asi abys jí nepropadl, a pak jsi byl mrtví viděl tě řád, naštěstí jen vlasy."

"ale já ti řekl Drako!" zpanikařil Harry.

"a do háje" ulevil si Dark oba se přesunuli do odposlechny a sledovali řád.

*****

"Konečně doufám, že jste všichni v pořádku" začal Brumbál"jelikož jsme nebyli schopni jak fyzicky tak psychicky v pořádku, svolávám poradu až teď, týká se dvou čarodějů."

"Myslíte ty, co se proměnili v temnonoše a ten jeden co byl mrtví a má černé vlasy že?"

"Ano a ten druhý je Drago Samuel" přikývl Brumbál.

"Můj syn?" nevydržela to, Lily "Takže ten druhý je Harry?"

"Nejspíš to tak vypadá"

"Ale vždyť jsou mrt-mrtví!"

*****

"Co budeme dělat?" panikařil Harry. Jsou chytřejší, než jsem si myslel.

"No co by, budeme se nějak jmenovat. Co třeba Harry Damiem Parcer? A Drago Samuel Parcer, oba ze sirotčince, bez rodičů, kamarádů"

"Myslíš, že by naletěli?"

" Já myslím, že jo a navíc nemají jinou možnost" Oba dva se přesunuli do obývací ho pokoje.

"Uděláme nový tisk novin?" pokusil se změnit téma Harry.

"Jo o čem?" vyhověl mu Drak a posadil se na nejbližší křeslo u krbu. Harry ho napodobil.

"Poradíme, aby se lidé skryli pod fidelovím zaklínadlem ale strážci tajemství musí složit přísahu." Mluvil Harry a Drako to zapisoval.

"Harry když jsi byl v bezvědomí, vyfotil jsem smrtijedy jak je bije nějaká babička s červenou kabelkou, nevím, ale možná to byla Nevillova babička." Harry se zasmál při představě klečících smrtijedů které bije nebohá stařenka "Dobře tak se do toho dáme ne?" Ještě dlouho na tom pracovali.

Ráno mohly listy putovat k řádu a ostatním.


"Myslím, že se to povedlo" pochválil společné dílo Harry a Drako jen přikývl.

"Au" sykl Harry a chytil se za jizvu "co je?" strachoval se blonďák.

"Voldy zuří, asi viděl náš komix, příště by, jsme měli napsat 10 způsobů jak zabít Voldemorta.Fnks."

Potom se šli podívat na reakci řádu do odposlechny.

cesta

24. prosince 2008 v 13:09 | jaja |  original-jednorázovky
Tato cesta je dlouhá. Všichni na ní jednou zemřeme- at' už v náručí Dobra nebo Zla.
Naše cesta je těžká. Z jedné strany podsvětí, z druhé strany podsvětí a cesta Života vede mezi nimi.

stopy

24. prosince 2008 v 13:03 | jaja |  original-jednorázovky
Stopy byly zahlazezeny... všechny stopy.
Některé zakryl vítr, některé sníh, nějaké déšt. Jen jedny zůstaly nezakryty... a zůstanou tak navždy. Jsou to stopy vyryté do duše, která se uzavřela před světem.


Near a Misa-15.kapitola_Znovuzrození starých časů

24. prosince 2008 v 10:12 | pepe |  Misa a Near
Kapitolka, která se týká s životem ve městě a ne už přírody. Od tohoto dílu se začíná budovat soukromý vyšetřovací tým.


ZNOVUZROZENÍ STARÝCH ČASŮ


Bylo krásné slunečné ráno a všichni se probouzeli. Všichni mysleli, že jsou ve srubu nebo v kmeni stromu. Oblékli si župan a Misa šla uvařit kakao a nachystala buchty na snídani. Když to Misa přichystala, ostatní přišli z vrchního patra a sedli si ke stolu. Chvíli se na to jídlo zírali, ale pochvíli se do toho pustili.
"Matsudo.Nevím proč mám modrý župan a ty růžový" vyčítala mu to Takadová.
"Podle mě se ke mě víc hodí růžová.Ostatní říkají, že jsem v tom sexy" řekl Matsuda.
"No, je pravda, že jsi v tom sexy, ale mě možná sluší víc" pořád si Takadová nedala říct"stejně jsem hezčí".
"No to by už stačilo. Tady jsem s Nearem načrtla plán domu pro vyšetřování, ale Near našel v realitkách pěkný 4.patrový dům. Mě se teda osobně líbí. Dneska navrhuji , abysme se tam šli podívat a já napíšu, kde co bude"navrhla Misa.
"Tak jo.Stejně co jiného bysme tu dělali" namítla veverka.

Matsudovi přeběhlo přes hlavu smrt veverky a polil si kakaem celý obličej a ještě celý RŮŽOVÝ župan. Misa ho lištila po obličeji a stáhla z něho župan a zjistila, že pod ním nic nemá, tak se začervenala. Matsuda to zjistil po deseti minutách až mu začala být zima. Nakonec zjistil, že se na něho nějak divně dívali.Rychle si to zakryl a utíkal do svého pokoje a zamkl si dveře. Opřel se o dveře a podíval se před sebe. Viděl tam sedět 14 veverek s otevřenou pusou. Rychle se Matsuda oblékl. Oblíkal se ve skříni. NEČEKANĚ tam byla schovaná Takadová.

Matsuda se pochvíli s hrůzou probudil. Šel do jídelny , aby posnídal, jenže se mu moc nechtělo, protože pořád měl svůj sen před očima. Překonal se. Snídaně proběhla v klidu a všichni se smáli a radovali se. Near a Misa se pořád na sebe dívali a vzpomínali na své staré časy. Misa políbila Neara (atd.), Near to vrátil a pořád se to opakovalo . Když Near s Misou odešli do ložnice, tak si Matsuda s Takadovou vytáhli své deníky smrti a šli to zkoušel podle novin. Našli si zločince, zapsali jména a čekali 40 vteřin.Po 40. vteřináchsi oddechli, ikdyž nevěděli že umřel.

"Myslíš že umřel?" zeptala se Takadová.
"Myslím že jo" odpověděl Matsuda.
"Chtěla jsem ti něco říct" říká Takadová"Už bych chtěla mít kluka."
"HM.To já zase holku" zamyslel se Matsuda.
"Nemyslíš na to co já že?" tázala se Takadová.
"Jen mě to napadlo" řekl Matsuda.
"Zeptáme se Neara a Misy, jak to dělali, že se našli" namítl Matsuda.
"Dobrý nápad.Počkáme až vyjdou z ložnice" řekla Takadová.


O 3 hodiny později...
...............Near a Misa vyšli z ložnice.

"No konečně.Chtěli jsme se vás na něco zeptat" řekla Takadová.
"No a na co?" zeptala se červenající Misa.
"No na to, jak jste se seznámili" řekl Matsuda a pousmál se.
"Hi. To je jednoduché....no...já...už ani nevím...já vlastně vím...To jednoho dne jsem šel po práci do kavárny, kde na konci kavárny seděla Misa. Další den jsem tak šel zase, ale nebyla tam. Pak někdo otevřel dveře a vešla dovnitř . Sedla si ke mě a od té doby jsme spolu" řekl zamyšleně Near.
"Je to přesně tak" potvrdila Misa.
"Á to je dobrý. Jdeme do kavárny" řekl Matsuda.

Matsuda s Takadovou šli do kavárny, kde se seznámili s fajn klukem a hokkou. Matsuda se zamilovat do té holky a Takadová do toho kluka. Seznamovali se celý den a padlo i na pár polibků....................

kapitolky

17. prosince 2008 v 19:45 | Lordqaa


Název: Z donucení
Postavy: Naruto, Sasuke, Itachi...
Páry: Narusasu
Děj: Naruta a Sasukeho unese neznámí, co se stane, když jim ten neznámí pořídí dítě a donutí je aby se oženili?
Stav: Dokončená- pět kapitol
Autor: Lordqaa


Název: Třikrát
Postavy: Naruto, Shikamaru, Sasuke, ostatni
Pár:Narusasu, Narushika
Stav:dokončená (3 kapitoly)
Děj:Naruto se pokouší o sebevraždu, protože jeho přítel Sasuke odešel, Naruto začal chodit se Shikamarem, ovšem, Sasuke se vrátí, koho si nakonec Naruto vybere?
Autor: Lordqaa


Názeb: Sirotčinec
Postavy: Naruto, Sasuke, Gaara, Neji...
Páry: Narusasu, Narugaa,
Stav:dokončená (9 kapitol)
Děj:Naruto se po smrti jeho rodičů dostane do sirotčince, kde sdílí pokoj se Sasukem, Naruto ovšem nemluví. Sasuke si pomalu získává jeho důvěru a blonďatý chlapec začíná mluvit. Když Sasukeho adoptuje jeho bratr, tak přichází na scénu Gaara
Autor: Lordqaa


Název: Vrať se
Postavy: Naruto, Sasuke, Sai...
Páry: SasuNaru
Stav: Nedokončená
Děj:Narutovi je osmnáct, když Sasuke, jeho dlouhodobí přítel, opustí vesnici a přidá se k Akatsuki. Na jedné misy unesou Naruta neznámí únosci. Naruto zjistí, že čeká dítě a že otcem je Sasuke...
Varování: MMpreg! (mužské těhotenství!)
Autor: Lordqaa

Název: Jsem teplej!
Postavy: Naruto, Sasuke, Kiba, Neji...
Pár: SasuNaru
Stav: Rozepsaná
Děj:Naruto žije i s jeho matkou a otčímem v anglii, po jedné události se ale přestěhují zpět do Japonska. Naruto má založený na internetu svůj blog, díky kterému pozná pár lidí, kteří mají stejný problém jako on- homosexualitu Naruto přestoupí na novou školu a zamiluje se.
Autor: Lordqaa

slash L X T

16. prosince 2008 v 20:59 | jaja |  original-jednorázovky
Padal třpytící se sníh a všude byla vánoční atmosféra.
Lukáš se zrovna procházel po ulici. Najednou uslyšel jako by někdo spadl. Šlo to někde z konce ulice. Pomyslel si pro sebe a šel se tam podívat.

,,Jsi v pohodě?" zeptal se, když uviděl hnědovlasýho týpka, jak se pokouší vstát ze země.
,,Jo, myslím, že jo... Já vím, to byl blbý nápad, jet na kole, když je takový náledí, ale pospíchám na zápas Magiců." oznámil, když se pokusil vstát.
,,Fakt ti nic není ?"
,,Dobrý, jsem v pohodě... Au, no, možná mám něco s nohou..."
,,Počkej, pomůžu ti." řekl Lukáš a zvedl toho týpka ze země.
,,A jak se vůbec jmenuješ?" zeptal se Lukáš.
,,Já jsem Tomáš. Ty?"
,,Lukáš."

,, Fakt tě ta noha nebolí? Trochu kulháš."
,,Ani ne"
,,Stejně tě radši vezmu." řekl a vzal Toma do náruče. To Tom nečekal, když říkal, že ho vezme, nemyslel, že takhle. Ale nějak neprotestoval.

,,Kam vlastně chodíš na školu? Ještě jsem tě tu neviděl." zeptal se po chvíli Tom.
,,Jsem tady nový a budu chodit na 3. základku."
,,To je super, tam chodím taky."
,,A kde bydlíš?" zeptal se Tom.
,,Na Novosadech, v tom zeleným monobloku... A tebe mám donýst kam?"
,,Já bydlím taky na Novosadech, tam jak je ten divně barevný panelák."
,,Bezva, to je za chvílu."
,,Jo, to jo." řekl Tom, ale přitom chtěl, atˇho Luke ještě chvíli nese.

Když byli u Novosad, Tom uviděl hnědovlasou holku, která měla vlasy kudrnaté jak pudl.
,,Počkej Luke, pustˇ mě."
,,Co? Proč?" zeptal se, když ho pustil na zem.
,,Vidíš tam tu borku? Tak to je..." víc už Tom nedořekl, protože se ozvalo:
,, Ahoj Tome, co tu děláš?... A kdo je tohle?... Vypadá fakt sexy. Představíš mě?" zeptala se až ironicky mile ta kudrnatá holka.
,,No, to je Lukáš. Je tu nový a bude k nám chodit do třídy."
,,Fakt? Tak to je super!" řekla zase tím hlasem, ze kterého byl Tom už pořádně nervní.
,,Já jsem Barča, ale jestli chceš, můžeš mi říkat Baruško... No tak já už budu muset jít, čeká na mě Májuška, jdeme nakupovat oblečení."
,,Kde tedˇ chcete jít nakupovat?" zeptal se Lukáš.
,,To víš, my máme svoje ověřené způsoby. Stačí si vzít minisukni a nějaké sexy triko a sexy podprsenku a ... ehm.. otevřou ti všude...teda, jestli to jsou chlapi... No nic, tak já teda půjdu."
zakončila konečně Bára, pro Toma, ten nesnesitelný monolog.

,,To je tvoje kámoška?" ptal se Luke.
,,No, jestli se to tak dá říct."
,,Je fakt cool."
,,Když myslíš, mě teda vůbec cool nepřipadá." řekl a na chvíli se odmlčel.

,,Mám tě zase vzít?" zeptal se Lukáš.
,,No, to bych už došel." řekl, ale přitom doufal, že ho Luke znovu vezme.
,,Počky, ten kousek tě už donesu." řekl a znovu Toma vzal. Tomovi se rozzářili oči štěstím, ale nedal to na sobě znát.


Po chvíli došli k paneláku, kde bydlel Tom.
,,To už jsme tady? Uteklo to rychle." řekl Tom.
,,To jo, chceš ještě někam donýst?"
,,Ne, to je dobrý, to už dojdu, matka by zase měla nějaký kecy."
,,Tak já už půjdu a doufám, že nebudeš mít tu nohu zlomenou a v pondělí přijdeš do školy... a nezabij se někde na schodech. " zavolal z hecu Luke a Tom se na něho usmál.

Hned jak Tom zašel do paneláku, se Luke vydal taky domů.

Úplněk? Ne! Nechci! ...Gaara

14. prosince 2008 v 20:39 | kyky |  N jednorázovky
Úplněk? Ne! Nechci!


Byl večer, seděl jsem na jedné střeše v písečné opřený o tykev a přemýšlel.

Všude byla tma, teda až ba oblohu, kterou osvicoval naprosto kulatý měsíc.

Otřásl jsem se strachem, mé oči se pevně zavřely, ale pak se stejné zadívaly na oblohu. Cítil jsem, jak démon ve mně nabírá síly. Nesmím usnout, ne tady.

Natáhnul jsem čerstvý večerní vzduch do plic. Oči se mi začaly klížit, ne nesmím usnout, nikdy přece nespím.

Už ale bylo pozdě, démon moji vůli prolomil. Nemám sílu se mu postavit, dneska ne. Oči se mi zavřely a za chvíli jsem usnul.

Probudily mne až ranní paprsky. Rozlepil jsem své oči a zmateně se rozhlédnul.

S úlevou jsem zjistil, že jsem na stejném místě jako včera, pořádně jsem se nadechnul, něco mi tu nehrálo, vzduch zapáchal po čerstvé krvi. Zděšeně jsem se podíval na své ruce, byly celé od krve, stejně jako moje oblečení.

Slzy mi začaly stékat po zkrvavené tváři. Zabil jsem, zabil jsem bez důvodu a zřejmě bez váhání.

Pochvíly jsem se začal šílené smát, ale slzy jsem nezastavil.

Věděl jsem, že démon ve mně bude právě spát a ochrana pomocí písku bude nulová. Toto byla moje šance, vytáhnul jsem stříbrný kunai a zabodl si ho do srdce.

Klesnul jsem k zemi, moje krev nešla rozeznat od krve nevinných lidí, usmál jsem se, umíral jsem s pocitem, že už nikoho neohrozím, už nikdy.

Umřel jsem bez lásky, ale a pocitem vítězství, toto je moje cesta, cesta mrtvého ninji.

Rem-bůh smrti(shinigami)

13. prosince 2008 v 9:38 | pepe |  DN postavy
Jméno : Rem l Pohlaví : Žena l Povolaní : Shinigami l
Rem je Shinigami Misi Amane a to je díky tomu ,že ,když byla Misa v nebezpečí tak jí Shinigami jmenem Jealous pomohl tím ,že ten kdo jí chtěl zabít tak ho napsal do zapisníku smrti no a v tom momente sam zemřel a jeho deník smrti padl do rukou Misi Amane...tak se Rem rozhodla stat se shinigamim Misi kvuli tomu ,že Jealous byl její kamoš ... Rem má Misu velmi ráda ,ale Misa si toho moc nevaží ... Rem dokonce Mise dala oči Shinigami (samozřejmně výmenou za její pulku života) ... Rem zemřela ,když L chtěl Misu zabít v tu chvíli Rem musela napsat L prave jmeno do death note a zemřele stejne jako Jealous samozřejmně zabila i L...Rem mněla rada romatiku

Jealous-bůh smrti(shinigami)

13. prosince 2008 v 9:36 | pepe |  DN postavy
Jméno: Jealous l Pohlaví: Muž l Povolaní:Shinigami l
Jealous je shinigami ,kterej ke smrti miloval Misu Aname aniž ona by to vědela a v den kdy ji napadl jeden chlapek a Jealous mněl napsat Misi jmeno do death note tak byl straštne smutný proto místo Misi tam napsal toho chlapka co ji mněl zabít...díky tomu ,ale on zemřel :((...pak jeho death note dostala Misa...a jejím Shinigamim se stala kamoška Jealouse Rem..

Sayu Yagami

13. prosince 2008 v 9:35 | pepe |  DN postavy
Jmeno: Sayu Yagami l Pohlaví: Žena l Povolaní: Studentka l
Sayu je Raitova sestra...v anime se moc neobjevuje...meří : 147cm na začatku a 163 na konci anime :o))...a važí 38 a na konci anime 45 a krevní typ : 0

Watari Quillsh

13. prosince 2008 v 9:33 | pepe |  DN postavy
Jméno: Watari Quillsh l Pohlaví: Muž l Povolaní: Pomocník L l
Watari byl pomocník L a staral se o nadané deti :o)...bohužel zemřel

Raye Penber

13. prosince 2008 v 9:31 | pepe |  DN postavy
Jméno: Raye Penber l Pohlaví: Muž l Povolaní: Detektiv l

Raye je vyšetřovatel z uřadu pro vyšetřovaní ,která byla odeslána do Japonska na pomoc při patraní po Kirovi...hned na začatku Raye prošetři několik podezřelích a pak začne vyšetrovat Raita a jeho rodinu..Nejdřív si Raye myslel ,že jsou všichni v pořadku ,ale pak se snažil si více proveřit Raita ... bohužel to byla jeho smrt...ze začatku Raito potřeboval zjistit jeho jméno. Pak dokonce ješte než Raye zabil, využil ho k tomu ,aby zjistil jmena dalších vyšetřovatelů...
Jeho přitelkyně byla Naomi Misora. Ta bohužel taky pak zemřela, Raitovou rukou...

Naomi Misora

13. prosince 2008 v 9:30 | pepe |  DN postavy
Jméno: Naomi Misora l Pohlaví: Žena l Povolaní: Bývala agentka FBI l
Naomi Misora je bývalý agent FBI a Raye Penbera snoubenka. Když opustila FBI v říjnu 2003 hodlala se oženit s Rayem přestehovali se do Spojených statů a chtěla založit rodinu..Po smrti Raye se rozohdla najít jeho vraha bohužel při sbíraní informací na nej hned narazí (na Raita) ten zjistí její jméno (nebude to jednoduche) a pak ji zabije...

Higuchi Kyosuke

13. prosince 2008 v 9:26 | pepe |  DN postavy
Higuchi je člen organizace Yotsuba, když se Raito plánovitě rozhodne, že se na nějakou dobu vzdá Death Note, stane se on Kirou. Organizace zápisníku využívá k vraždění konkurentů. L a Raito ale přijdou na to, že Kira je Higuchi a on je dopaden a zatčen. Jakmile se ale Death Note dostane zpět do rukou Kirovi, na všechno si vzpomene a Higuchiho zabije aby ho umlčel.