Listopad 2008

voňavka 3

30. listopadu 2008 v 19:55 | jaja |  Voňavka
,,Neare, nic proti, ale máš na sobě zase ten sopel a to ses před chvílí umýval. Jdi se znovu okoupat, přinesu ti nějaké oblečení."
Matt vytáhl ze skříně košili.
,,Na můj vkus je až moc růžová." oznámil Near.
,,Není růžová, to je lososová barva."
,,No to teď neřeš."
Near se šel teda okoupat.
Po chvíli přemýšlení o tom, jestli je to růžová nebo lososová barva se Matt zastavil pohledem na posmrkyný papír.
(Vždyť mám přece zelený sopel, tak co tam dělá ten bílý... počkat, vlastně Mello má bílý sopel. Možná už jsem na to přišel, tak si to ověřím).
Z přemýšlení ho vyrušil Near, který právě vycházel z koupelny.
,,Neare, mohl by sis sundat tu moji LOSOSOVOU košili?"
,,Hele, já nemám nějak efektní postavu (jako Mello), nejsem gay a sotva se známe." zaskočeně řekl Near.
,,Ne, tak jsem to nemyslel, jen si chci něco ověřit. A možná se přitom zašpiníš a já bych nechtěl mít špinavou moji LOSOSOVOU košili."
,,Já?, proč bych se měl zašpinit??"
,,No, spíš zašpiním já tebe."
Near čekal, co Matt udělá a když sebral do ruky papír, říkal si, zda je Matt psychicky v pořádku a jak ho chce zašpinit papírem. Matt si přiblížil papír k nosu a..... vysmrkal se do něj. Na Nearovi se ihned rozmajzl zelený sopel.
,,Funguje to!!" rozzářil se Matt.
,,Co funguje?!! To, že jsem zase od toho hnusnýho soplu?!!!!!!!!!!!!! Matte já se s tebou nebudu bavit."
Near se úplně naštval, jeho stále flegmatická povaha byla pryč a přeměnil se v mevěda.
(Medvěd? co? já jsem medvěd??? )
Near nevěděl, co má dělat. Matt jenom seděl na posteli a doufal, že ho Near nezabije. Ten zatím vyběhl na ulici.

Naděje

30. listopadu 2008 v 13:41 | jaja |  original-jednorázovky
Padám do tmy, nic nevidím, jen vím, že padám. Vím, že padám hlubokou propastí, na jejímž konci je jen strach a utrpení. Je to dlouhý pád, padám dlouho, už na nic nemyslím, nad ničím neuvažuju.
Padám dál, dál od všeho, co mě kdy dělilo se životem. Je to nekonečné bloudění tmou, nevím jak to dopadne, ale doufám. Doufat, mít naději, to je to nejsilnější. Mám naději.
Padám dál... a pak, spatřím ve Tmách nádherné světlo. První se vznášelo jako malé pírko, pak zároveň s mojí nadějí, že ve Tmě je i Světlo, se zvětšovalo. A nakonec jsem stál na zářící cestě, na které se odrážela měsíční záře.
Ucítil jsem, jakoby pohlazení na zádech, narůstala mi nádherná křídla. Zároveň jsem ucítil, jak ze mě opadávají všechen strach a úzkosti. Stačilo roztáhnout křídla a letět.
Vznášel jsem se, bez ohledu na to, kdo, nebo co jsem. V tu chvíli jsem nebyl nic. Nebyl jsem ničím, co by mělo nějaký stálý tvar, byl jsem jen obrys bez pravidelnosti, jen obrys něčeho. Nic mě netížilo a všechna špatnost a zloba, kterou jsem až doposud nosil v sobě, někam zmizela. A pomalu mizela i moje duše, věděl jsem, že mohu odejít. Již navždy.
Tohoto pádu do Tmy se už nemusím obávat. Už mě nikdy nebude tížit Temnota...
Už nikdy, nikdy víc...

voňavka 2

29. listopadu 2008 v 21:02 | jaja |  Voňavka
,,To bude Mello. Neare, schovej se za ten domeček z plechovek." Matt šel otevřít.
,,Mello, ahoj co potřebuješ?"
,,No, já jsem se ti přišel omluvit za to, jak jsem ti řekl, že smrdíš."
,,Dobrý, to je v pohodě a ted bys už mohl jít." říkal Matt, zatímco tlačil Mella z domu.
,,Hej, já se doma nudím, ještě tady chvíli budu." řekl Mello a už se mu vtíral do bytu.
,,No tak dobře."
Matt šel zatím zabíjet do kuchyně krůtu, Mello se posadil na postel. Měl strašnou rýmu, neměl po ruce kapesník a uviděl papír. Samozřejmě se do něho vysmrkal, ale ještě předtím se strašně nudil a tak si ze srandy napsal slovo ,,KRŮTA,, na ten papír.

Matt se vrátil z kuchyně celý zakrvácený a zpocený.
,,Matte!"vykřikl Mello, když Matta uviděl.
,,Co?"
,,Nestalo se ti nic, že si tak zakrvácený?!"
,,Ne, jen mi nejde zabít krůta. Totiž, už jsem ji dával do trouby, když v tom, znova ožila a vrhla se na mě!,Nechceš mi s tím nějak pomoc?"
,,Klidně, jdu na to."řekl Mello a rozběhl se s pistolí v ruce do kychyně. Matt už jen uslyšel něco jako:,, pojd na bitku krůtooo!!!!" a v tom se ozvala rána.
,,Mello?, jsi živí?" Mello vyšel z kychuně se slovy:,,Skončil jsem to."
,,Mello!!!,já jsem ji chtěl jen něčím klepnout, nemyslel jsem, at do ní vystřílíš celý zásobník ,kdo to bude uklízet?!!"
,,"


Mello si to chtěl nějak udobřit, tak Mattovi slíbil, že to uklidí a tu krůtu mu uvaří.
Když už vše bylo uklizeno, až na ledničku, která nešla vydrhnout, Matt a Mello se posadily a spokojeně jedli jídlo, které na památku nazvali "KRŮTA A LA MELLO BITKA".

Když v tom: GHŽŘRŽHGBUMDGŘHG...
,,Neare?" vykřikl udiveně Mello, až mu padala krůta od pusy.
,,Neare!, neříkal jsem ti, že máš být schovanej?!!"vmísil se do hovoru Matt.
,,Sorry, Matte, ale mě to jen uklouzlo." omlouval se Near.
,,Uklouzlo?!!, shodil jsi mé životní dílo."
,,Počkat", řekl Mello.,,Matte, ty jsi věděl, že Near je tady celou tu dobu?"
,,No, jo." přiznal Matt.

Po chvíli dohadování Mello odešel.drabless Mello a Matt

29. listopadu 2008 v 14:35 | kyky |  drabbles DN


Slova: Mello, otrava, šok, Matt, jídlo
Mello zrovna uklízel v House "to je otrava" prohodil směrem k Mattovi, který byl navlečený v růžových šatičkách a prohlížel se v zrcadle.
"Ehh, Matt jsi v pohodě?" zeptal se Mello, který zrovna uklízel kousky jídla, z pod postele a házel je do černého koše s nápisem šok.
"Jenom zkouším jaké je to být gay." Řekl Matt a navlékl si růžové rukavice.
"Co, chtěl bys být?" usmál se a přesunul koš více k stolu, kde do něj začal do něj házet odstřiky různých papírů.
"Jo!" Mello vykulil své tyrkysové oči zrovna ve chvíli, kdy Matt vytáhl rudě červenou rtěnku a namaloval mu rty.

Jen tak Kira

29. listopadu 2008 v 14:00 | jaja |  DN-jednorázovky

Padám do tmy, nic nevidím, jen vím, že padám. Vím, že padám hlubokou propastí, na jejímž konci je jen strach a utrpení. Je to dlouhý pád, padám dlouho, už na nic nemyslím, nad ničím neuvažuju, snad jen na ten strach a utrpení Tmy, co mě tam dole čekají.
Padám a čekám až mě pohltí Temnota. Už v nic nedoufám, jen padám...do Tmy... věčné, daleké Tmy.
Byl jsem moc krutý ke všem. Teď je ke mě krutá Smrt. Je tolik daleká a přitom kousek ode mě.
Už se blíží konec. Až zemřu, zemře i všechno ostatní. Beze mě nebude Svět moci existovat, protože já........JSEM BŮH NOVÉHO SVĚTA !!!Misa Amano

29. listopadu 2008 v 12:29 | pepe |  DN postavy
Misa je slavná mladá modelka, která se objevuje takřka v každém časopise pro mladé. Mimo to, je Misa, stejně jako Raito, majitelkou Death notu. S tím rozdílem, že ten její je "dědictví" po Shinigamim Zeyerasu, který se do ní zamiloval a proti přísnému zákazu změnil osud jednoho člověka, aby Misu zachranil a tak změnil její vlastní osud - zapsal ho do svého Death notu. Po tom, co tak učinil, útočník zemřel a sám Zeyerasu se rozpadl na prach. Shinigami, který věděl, proč se a pro koho se rozhodl Zyerasu obětovat svůj život, byl/a Rem. Zyerasův Death note přivedl/a oné dívce, zůstal/a s ní a našel/a v ní zalíbení.
Misa velmi obdivuje Kiru a je přesvědčena, že Kira dělá správnou věc. Koneckonců Misininy rodiče byli zavražděni a jedním z Kirových obětí byl právě jejich vrah. Po tom, co objeví moc Death notu, začne Misa vystupovat jako druhý Kira ve snaze upoutat na sebe Kirovu pozornost. Když se setká s pravým Kirou, Raitem, její dosavadní obdiv se přemění ve zbožňování a lásku na první pohled. Raito ji imponuje a ona v něm vidí svého rytíře. Je shopna pro něj udělat úplně všechno, i kdyby měla někoho zabít, nebo pro něj obětovat svůj život. Sama nevidí, že ji Raito jen využívá a je mu lhostejná.
Přestože může Misa tedy na první pohled působit jakou hezounká, roztomilá, hlouponká holčička, pravda je poněkud jiná. Misa chytrá je, přesto však zaslepená svojí láskou, skoro posedlá, a navíc velmi naivní.
Lawliet

29. listopadu 2008 v 12:11 | pepe |  DN postavy
L(エル, Eru) L je nejlepší světový detektiv jehož úkolem bylo odhalení a zatknutí Kiry. On sám byl největším Lightovým nepřítelem. Měl velmi velké dedukční schopnosti a inteligenci. L má mnoho výstředností jako je jeho podivný způsob sezení, neustálá chut na sladké a držení předmětů zvláštním způsobem. Měl často drastickou strategii, která byla matoucí a velmi silná proti soupeři. Při několika příležitostech se veřejně zmínil o svých slabinách. Vsadil svůj vlastní život aby se dostal ke Kirovi a přilákal ho do pasti.

Skutečné jméno: Lawliet
Přezdívky: L, Ryuuzaki, Erald Coil, Ryuga Hideki, Denevue
Narozeniny: 31. října
Výška: 179 cm
Váha: 50 kg
Povolání: soukromý detektiv
Le je génius s duší dítěte. Vyřešil stovky případů, které policie či FBI nevyřešila. Nikdy se však neukázal na veřejnosti. S policií komunikoval jen pomocí velkého písmena L na obrazovce, změněného hlasu a jeho společníka Watariho. Tím byla jeho skutečná identita dokonale zahalena.
Když se ale na světě zrodil Kira, požádal jap. policii o spolupráci a poprvé ukázal svou tvář. Však nikdy neřekl své jméno, všichni ho jenom přezdívali (viz. přezdívky výš).
Je velmi inteligentní a něktří říkají i blázen. Taky se není čemu divit - kruhy pod očima, rozcuchané vlasy, vytahané tričko, pořád stejné džíny a obvykle bos xD.
Šíleně miluje sladkosti. U něj je na prvním místě jídlo a potom to ostatní xD. Nejraději má dort s jahodou.
Obvykle sedí s nohama na židli a jeho zvláštní způsob sezení obhajuje tím, že kdyby seděl jako obyčejný člověk, jeho detektivní schopnosti by se snížily na polovinu. Díky tomu má i své držení těla mírně nakloněné dopředu. Dokonce i všechny věcí drží trošku jiným způsobem než ostatní xD.
Je taky hoodně silný a prát se s Raitem mu taky nedělá problém. xD
Když byl malý, chodil do sirotčince v Londýně, který postavil sám Watari.
Lawliet je šíleně bohatý. Postavil i budovu pro vyšetřování xD.

Podobně jako Raito je i L nesmírně inteligentní, ba přímo geniální. Zatímco však Raito to vše umocňuje svým vystupováním, L spíš naopak svým chováním degraduje. XDDD
L je hodně excentrický a kloubí se v něm zvláštní směsice genia a hravého dítěte. L vůbec působí dojmem, že se sám o sobe neumí postarat, stačí se podívat na jeho oblečení a věčně bosá chodidla. Ono něco pravdy asi na tom bude, protože vyrůstal ve zvláštním sirotčinci, tuším, že někde v Anglii, spolu s dalšími podobně geniálními dětmi, kde se opatrovníci podle mého zaměřovali spíš na rozvoj jejich talentů a schopností, než na přípravu na obyčejný život venku.
Už jako hodně mladý byl začleněn do několika vyšetřování, kdy komunikoval s vyšetřovateli skrze intercom v notebooku, který přinášel Watari, Lův společník a opatrovník, jenž na veřejnosti vystupoval maskovaný, takže bylo naprosto nemožné zjistit Watarovu, nebo dokonce potom Lovi, identitu.
L se stal rychle mezi policejními organizacemi, nehledě na národnost, známý a zabýval se jen případy, které upoutaly jeho pozornost. A všechny nakonec vyšetřil. Osobně mám za to, že L sám neřeší případy kvůli touze překazit zločincům jejich činnost, spíš to bere jako hru, výzvu. Ano, určitě nějaké to povědomí, co je špatné a co dobré, má, ale neřekla bych, že to je oním hnacím motorem.
A právě Kirův případ ho nesmírně zaujal. Nakonec se mu podařilo díky prvním dvoum obětem Kiry a pokusem s medii zjistit, že Kira je v Kantu v Japonsku a stejně tak vyvodil, že Kira bude s největší pravděpodobností nějak ve spojení s policií, tedy NPA.
Nakonec to byl právě Raito, na koho mu nejlépe seděl profil Kiry, jenže všechny logické důkazy byly proti. Takže se začal držet blízko Raita v touze tu hádanku rozluštit. Během vyšetřování si Raita oblíbil, koneckonců, i když to na první pohled rozhodně nevypadá, uvnitř jsou si dost podobní. Sám prohlásil, že Raito je jeho prvním přítelem...

Light

29. listopadu 2008 v 11:47 | pepe |  DN postavy


Light Yagami (Raito Yagami, 夜神 月, Yagami Raito, Kira)
Hlavní postava anime seriálu Deat note (nebo také mangy). Light je na svůj věk až nesmírně inteligentní, takže se ani nedivím, že se chce stát detektivem.
Popojedem, základní informace, které by měl vědět každý Deathnotefil.

Jméno Light Yagami
Pohlaví muž
Krevní skupina: A
Zemřel: 28.4.2010,před smrtí 23 let.Na schodech v neznámé budově infarkt.
Znám jako: První Kira,Druhý L, L-Kira
Povolání Středoškolský student, Univerzitní student, detektiv
Partner Misa Amanová(snoubenka)
Rodiče Soichiro Yagami (otec), Sachiko Yagamiová (matka)
Příbuzní Sayu Yagamiová (mladší sestra)Light najde na zemi deník, zjistí, že pomocí toho zápisníku může zabíjet lidi, jen musí znát jejich pravé jméno a tvář.
Když zabije hlavní zločince, příjde ho navštívit majitel deníku Shinagami (bůh smrti) Ryuuk.
Light je neprve vystašený z přítomnosti majitele, když ale zjistí, že ho může vidět jen ten, kdo se dotkl deníku, nebo jen stránky, uklidní se.
Light se chce stát Bohem nového světa. A je přesvědčen, že on je ten dobrý, že on je spravedlnost (justice)
Light dále zabíjí zločince pomocí infarktu. Takové masové umírání ale postřehne FBI a známí detektiv s přezdívkou L.
Tady začíná ta pravá zábava L x Light (není divu, že se na to píšou shounen aie) oba dva si myslí, že jsou ti dobří.
Lightova charakteristická věta : Já se stanu bohem nového světa.
Near a Misa-13.kapitola_Nebezpečný let

29. listopadu 2008 v 10:25 | pepe |  Misa a Near
Jedna kapitola z těch delších,ale nebezpečných.Trochu to patří k 12.kapitole,ale i tato kapitola má něco sama o sobě.

_________________________________________________________________________
________________________NEBEZPEČNÝ LET_____________________________________
__________________________________________________________________________


Misa,Near,Takadová a Matsuda stáli na útesu a přemýšleli jak slézt dolů.Padlo hodně názorů o tom,že to "podynamitovat" a odpálit nebo to obejít jinou cestou.Ale jak se dívali,tak nikde nebyla cesta ani dynamit.Pak padl jeden dobrý názor.Sletět to dolů.Nikdo nevěděl jak,jenom Near a Misa mohli sletět dolůz útesu.Padlokolem tohoto názoru několik dalších názorů,ketré byli nesmysludostačující.Když dojedli,Matsuda se šel vymočit do keře.Zjistil,že pomočil 2 padáky.Šance padla na 74 procent.Jenže když je rozbalil,byly roztrhané.Šance padla na 5 procent.Těch 5 procent bylo to,že by je mohli Near a Misa svézt,ale asi by to nepřežili.Tedˇpřišel extraoriginální názor.

"Zvětším vám křídla těmito plachtami od padáků" namítl Matsuda.
"Můžeme to vyzkoušet"potvrdil Near.

Tak teda Misa a Takadová šili plátna na křídla.Pochvíli je nějak nasadily na křídla a ujistili se,že to bude držet.Drželo to.Tak tedy pár provázků na zachycení Matsudy a Takadové.Vše bylo připraveno.Jenom odstartovat.Tři,dva,jedna,start!Všichni vyletěli směrem dolů.Nefungovalo to.Šance na přežití byla 2 procentní.Čím větší rychlost měli,tím více plachtili.Nakonec létali pomalu a lehce.Všem spadl kámen ze srdce.Šance na přežití byla 93 procentní.Dopadli mezi koruny stromů v dalším velkém lese,který vedl až k jejich městu.Stromy byly mohutné,takže zachytily jejich pád.Na jedné obrovské větvi taky přistáli a otírali si pot z čela.

"Uf.Už jsem se bála,že to nepřežijeme"oddychovala si Takadová a šla oddělávat křídla z Neara a Misy.
"Když za něčím stojíme,tak to musíme zvládnout!Doufal jsem jen v náhodu a štěstí"namítal svou extraodpovědˇMatsuda a díval se po stromě,kudy slezou dolů.
"Á.Tady se dá jít"řekl Matsuda ,když uviděl NEBEZPEČNOU cestu dolů.
"Ty seš blázen!Víš jak je to nebezpečné?"stracovala se Takadová.
"Tak asi jo,ale jiná možnost tu není"obával se Matsuda.
"No a mezi větvemi a větvičkami se nedá ani lítat,je to docela hustý les"pravil Near.

Všichni šli po větvi ke kmenu,aby se o kmen mohli opřít.Došli ke kmenu a posadili se.Matsdua se opřel o kmen a propadl se do kmenu.Byl to úkryt nějaké veverky.Matsuda padasl a padal pořád níž a níž.Padfal ve tmě a nic neviděl.Dopadl do měkkého hnízda,kde spala veverka a její veverčata .Ostatní na něho volali,jestli ještě žije.Když veverka otevřela oči,před okem spatřila Matsudu jak stojí a pořádně se lekla,že se jí zježily chlupy na ocasu.Když se jí ty chlupy zježily,tak propíchla těmi chlupy kmen,až pronikal sluneční svitdo dírek kmene.V "domečku" veverky začlo svítit a veverčata se probudily.V kmenu začalo pronikat světlo výš a výš,až byl kmen zcela prosvětlený.

"Áááááá.Světloooooó!Nesnáším světlo"řvaly veverčata nesnesitelným pocitem.
"No.No.Někdy odtud vylezete...."nedokončila veverka.
"My nevylezeme ve dne,ale v noci"hádala se veverčata s matkou veverkou.
"Skočte vy tam nahoře dolů,my vás chytneme!"říkaly vevrky pronikavým hlasem.
"Tak jó my už skáčeme.Tři,dva,jedna...KRCPÁEHRÁKŘČŽZSÁLEJAG."Takadové v tom zakručelo v břiše.
"Ale toš,už jsi s tím trapná,kdybyses vysrala už tam na srázu,tak nás tu neotravuješ s tím smradem."nadávali Near a Misa.
"Tak pardón no.Za ten pach se taky omlouvám"omlouvala se Takadová.

Všichni skočili dolů a veverky je pochytaly od jednoho k druhému.__(připomínka:Jsou v obrovském lese,s velkými stromy a zvířaty.Vevrky jsou 2xvětší než oni.)__
Matsduda vytáhl ceduli s nápisem "ŠOK!"

"To bylo drsné chytání.Hej!Ty veverko matičko!Nechcete udělat ze svých veverek zabijáky?V černém?"namítl Matsuda.
"Ale oni už jsou zabijáci.Tady jsem ušila pár kostýmků(is kuklou a baterkou) a před 17 lety jsem ještě ušila své kamarádce veverce,která žije na srázu na louce,kde je plno králíků a bylinek" přechvalovala se veverka.
"Aha.Ona už umřela!"začal brečet Matsuda.
"Ale nepovídej.To už vím.Před týdnem ji zakousl králík a vykroutil jí krk."přechvalovala se opět veverka že něco ví.
"Z vás by byla dobrá detektivka nebo vyšetřovatelka"pochvaloval Matsuda veverku.
"Taky si to myslíš jako já?To je ale náhoda"začla si veverka věřit.
"Já a moje děti vycvičuju na zabijáky ,aby jsme páchaly pomsty atd.Na vykradení banky se to taky hodí"přemýšlela veverka.
"My chceme taky spáchat pomstu"řekl NEČEKANĚ Matsuda.
"Fakt?A nechcete si založit nový vyšetřovací soukromý tým?"zamýšlela veverka.
"Jó.Jó.Ale co můj vyšetřovací tým?"ptal se Near.
"seš normální?To jsem minulý měsíc vyhodila do povětří dynamity."řekla veverka a začla si z kapsy vytahovat dynamity.
"Nevím.Ale něco na tomto lese deprimuje.Chci se nastěhovat blízko města"ohlížela se veverka.
"Tak jo.My máme obrovský velký barák i pro 20 lidí,tak byste se mohli k nám nastěhovat."namítla Misa svým úchvatným hlasem.
"Dobře.Když nemáme na vybranou.Můžete tady přespat a další den bysme se nějak mohli dopravit do města a založit ten vyšetřovací tým"vyprávěla veverka.
"Tak jo.Dobrou.Dobrou noc."říkali si všichni a šli si lehnout.

Zachvíli všichni začali chrápat,že se to v celém kmeni,no i v blízkém okolí hlasitě ozývalo.


Byla půlnoc....
........veverka se otočila na bok...


..10 minut poté...
........Matsuda si prohlížel album veverčiny kamarádky veverky,jak umřela.Matsuda měl celou noc o tom noční můry a počůral celé veverčino hnízdo.


voňavka 1

26. listopadu 2008 v 22:03 | jaja-janifa |  Voňavka
Mello a Matt se procházeli s vychlámanými pohledy, zahleděnými do sebe. ,,Matte? " ozval se Mello po chvíli.
,, Máš novou vonavku ?, voníš jako Near"
( Near? doufám, že nic nepozná. počkat... ) ,, Počkat, ty víš jak voní Near ?!!"
,,No ani ne "
,,Mello!, tak co máš s Nearem?!! "
,,Nic, jenom vím jak páchne."
,,Páchne?!!!, vždyt si před chvílí říkal, že máme stejnou vůni!"
,,Matte, tak jsem to nemyslel"
Matt se ale tak rozčílil, že se rozběhl a skočil z mostu.


Naštěstí tam bylo více vody a tak se Matt nerozmajzl o šutry. ( TMR, já jsrem fakt skočil z mostu, WTF a ještě k tomu jsem živej OMG).
Fuj, tady to páchne, nejspíš budu v nějaké kanální stoce....Near??? (Tak proto to tu tak páchlo).
,,Jé, Matte, ty jsi tu taky" ozval se Near,, Mello tě taky zhodil z mostu?"
,,Ne, proč by mě měl Mello házet z mostu???"
,,No, mě totiž zhodil, prý za to, že jsem strašně páchl, ale já nic necítím... no, vlastně tady trochu smrdíš ty."
,,Já , já nesmrdím a jak si vůbec dovoluješ říct takovou urážku!"
Matt s Nearem se na sebe vrhli (ne doslova) a snažili se toho druhého utopit. Když už se to Nearovi skoro podařilo, Matt navrhl, aby si šli koupit nový voňavky. Near souhlasil. Vylezli s Mattem po nějakém mega šutru a když byli už na silnici, vyřítil de zprava náklaďák: DGHŽŘRŽHGBUMDGŘHG....
A bylo po Nearovi.
,,Neare?, Neare?, žiješ?", ale ten už byl...někde jinde.

Po chvíli přijeli policisti a pohřební služba MATSUDA a spol. Matt ještě poldům popisoval, jak se to stalo a že na náklaďáku byl nápis MATTZILA.

Cestou domů byl Matt strašně smutný a chtělo se mu smrkat, pak uviděl na zemi papír.Mattovi se velmi líbilo Nearovo jméno a tk, na uctění památky ho napsal na ten papír. Po chvíli hledání kapesníku, který Matt vůbec nenašel, se vysmrkal do toho papíru.Doma si Matt lehl na postel a usnul..... O půlnoci uslyšel klepání na dveře, úplně vystresovaný došel ke dveřím, pomalu je otevřel a tam stál......
,,Neare?, ty žiješ?"
,,Jo !"
Matt Neara obejmul.
,,Fuj, co to máš na sobě ?!. To je snad sliz!"
,,No, víš, že sám nevím, ale vypadá to jak..sopel."
,,No to je detail... A to jsi jako vylezl z hrobu ?"
,,Ne, zatím jsem byl jen na patologii, ale patoložka ze mě stejně málem dostala infarkt"
(Infarkt... že by se Kira vrátil).
,,No a jak to, že jsi vůbec živí, to jsi jako vstal z mrtvých?"
,,To já taky nevím"
,,To teď neřešme, hlavně se jdi okoupat." řekl Matt.

Po chvíli debatování o tom, zda je Near vlastně fyzicky a psychicky v pořádku, zazvonil zvonek u dveří.

Near a Misa-12.kapitola_Cesta do města

21. listopadu 2008 v 16:00 | pepe |  Misa a Near
Po dlouhé době přidávám novou kapitolu.Nevím jestli se vám bude líbit,ale musím si s tím nějak pohnout,už vás asi nebaví čekat na další.
Near,Misa,Matsuda a Takadová se šli projít po louce a povídali si o životě jak o posmrtném,tak i o Šinigamiho životě.Když si dopovídali,tak si Matsuda vzpomněl,že veverka namalovala portréty těch dvou vrahů.Matsuda rychle běžel pro pro portréty,aby je ukázal Nearovi a Mise.Matsuda doběhl.Ukázal portréty Nearovi a Mise.Near a Misa přihmouřili oči,aby si zaostřili všechny rysy na portrétech.Takadové nějak zakručelo v břiše z toho špatného pocitu,že se málem...(asi víte na co narážím)...Všichni se na ni podívali a prohlédli si ji od shora na vrch a zase se podívali na portréty.

"To je zajímavé.Ten jeden vypadá jako holka.Podle obličeje a vlasů je to holka pro mě."řekl Near a zadíval se na oči toho "holkokluka".
"To je moje řeč.Zřejmě to bude tranvestit nebo co.Ale ten druhý je pěkný kousek."řekla Misa"Promiň Neare.Ty jsi daleko hezčí."

V tom mžiku slyšeli zvuky a po chvíli zjistili,že je dnes "Den telekize".Je to svátek,kdy se soutěží ,kdo přenese věci z jedné mísy do druhé mísy a to pomocí hlavy(bez ruk),pomocí podvědomí.Kdo vyhraje získá částku 1 000 000 Kč a poukaz na ohňostroj(petardy) v hodnotě 500 000 Kč.V tuto dobu,když slyšeli zvuky,tak asi pořádali ohňostroj na nejvyšším mrakodrapu "Raitodrap".Near a Misa vyletěli nad vrcholky stromů a dívali se do dálky.Viděli zřetelně světla od ohňostroje.Zapamatovali si směr,aby zítra ráno mohli vyrazit do města a nějak se vytratit z tohohle "zakletého" místa.Šli spát.....
____________________________________________________________________________

"Á.Dobré ráno."probouzela se Takadová a tím vzbudila Matsudu.
"No.Konečně.To trvalo.Už je skoro 8 hodin a vy ještě spíte."divila se nahlas Misa.
"to říká ta pravá."obořila se na ní Takadová.
"Cože?To už je tolik hodin?"ptal se nevěřícně Matsuda.
"Ano.Už je 10 minut po 8.hodině."připomenul to Near Matsudovi.

Matsuda a Takadová rychle vstali a oblíkali se.Near a Misa zatím obstarali na cestu jídlo.(Co to asi bude?Hlasujte v anketě na konci článku dole.).Jídlo si zabalili do sáčku,dali si to do tašky a všichni odešli.Před odchodem se Matsuda a Takadová pomodlili u "veverčí mámy".

"Ták tady to je že?"ujišt'oval se Near.
"Ano.Jsem si tím naprosto jistá."potěšila ho Misa.
"Tak bysme si měli trochu pospíšit né?!"hustila do nich Takadová.
"JJ.Měli bysme si pospíšit.Těšímse na to normální WC-čko."těšil se Matsuda.
"Já taky.Těším se až se ....(to už znáte)...."řekla potěšile Takadová.

Asi hodinu a půl procházeli hlubokým lesem,když tu najednou je prohánělo divoké prase se svou "prasečí"rodinkou.Near a Misa vyletěli lehce na stromy,ale Matsuda a Takadová to měli horší.Utíkali pořád tam a zpátky,až Takadová zakopla.Zakrušelo jí v břiše.Stoupla si a přiběhlo k ní to divoké prase.Než prase stihlo trknout Takadovou do "zadku",tak si Takadová prdla.Praseti se z toho "smradu" zatočila hlava a omdlelo.Ostatní členi "prasečí" rodinky se zasekli při té události a nenápadně po špičkách táhli svého "kance" po zemi.Prasata odešli.

"Nestalo se vám nic?"zeptali se naráz Near a Misa.
"Ani ne.Jen jsem se ....(to víte)..."řekla Takadová plná nechutí.
"Aha.No už to začínám cítit..........................FUJ!TO JE SMRAD!"zařval Matsuda a zacpal si nos svým tričkem.

Matsuda přidal do krokun a ostatní šli za ním.Po chvíli to nesmrdělo a odkryl si tričko od nosu.Vyšli na konec lesa,na prudký kamenný útes,ze kterého viděli město.

"Jé.Konečně civilizace a ne "homohabilizace."řekl nadšeně Matsuda.
Přesně tak!To je krásný pohled na ty kouře z továren a mětstkého hluku."řekla Takadová.
"Nikomu nedávejte se ani dotknout se našich deníků,jinak...."odmlčel se Near.
"Ano.Jinak nás uvidí."dodala Misa.
"Tak a ted´ ...Jak se dostaneme dolů?"zeptal se bystře Matsuda.
"Aha.To bude horší."řekli všichni naráz.

Near a Misa-11.kapitola_Šinigami

11. listopadu 2008 v 15:52 | pepe |  Misa a Near
Matsuda a Takadová se jich zpočátku báli,ale pochvíli jeden Šinigami představil sebe i toho druhého Šinigamiho.

"Ahoj.Nemusíte se nás bát.Jmenuji se Near a toto je Misa."řekl Near a ukázal na Misu.
"My jsme před šestnácti lety umřeli,neboli jsme byli zavražděni.Vy jste se narodily.Kdo nás zabil,musel říct nějaké slovo,které nás přihodilo do světa Šinigami.Opustili jsme naše těla,ale naše duše a stín nám zůstal.Ve světě Šinigami jsme změnili podobu,aby nás nikdo v tomto světě nepoznal.Naše těla se proměnily v deníky,které ted´držíte v ruce.Čekali jsme na vás,až najdete naše deníky.Když si deníku dotknete,tak my se zjevíme napořád.Ted´jste se deníku dotkli a my jsme se zjevili."řekl Near a odmlkl se.
"vy jste první,komu to řekneme kdo jsme.Naše jména zůstala taková,jak se se vám představili,ale důležitější je naše spojení.Nás všechn.Před sedmnácti lety jsem se s Nearem poznala a po roku jsem porodila....Porodila jsem dvojčata.Ta dvojčata jste vy dva.My Šinigami jsme nesmrtelní,ale jediný zůsob jak nás někdo může zabít je ten,že se musíme zamilovat do člověka ze světa lidí.Naše závislost je okořeněný králík,jestli vás to zajímá.Potřebujeme vás k tomu,aby jsme se pomstili dvou chlapům,kteří nás zavraždili.Musíme vymyslet plán,jak jim to oplatit.Musíme zjistit jejich jména a znát obličeje.Obličeje držíš v ruce,tak je známe.Jenom ty jména nějak musíme zjistit.Tímto způsobem se zabíjí.Vy si pročtěte návod a pochopte to.Pak můžeme spolupracovat na pomstě"Pomsta vrahů"."řekla Misa a škodolibě se pousmála.Near a Misa-10.kapitola_Speciální krvavý díl

8. listopadu 2008 v 22:35 | pepe |  Misa a Near
Near se probral.Misa řvala bolestí.Near uklidnil Misu,aby přestala řvát.
"Miso.Uklidni se!Podívej se na ty drobečky od krve."řekl Near a ukázal prstem na dvojčata.
"Jé.Ti jsou ale ….hnusní.Fuj,krev.Asi se zabiju."řvala Misa a olízla si prst od krve.
"Ale chutná skvěle."řekla Misa s chutí.

Zatímco Misa se starala o dvojčata,Near umýval a drhl podlahu od krve.Dvojčata sála z prsa mléko,že málem vycucli vnitřnosti Misy.Teda Misa měla aspoň takový pocit.Když Misa dokojila,šla je uspat.Near se šel projít sám ven.Když došel do lesa,potkal tu veverku,která ho kousla do oka a vzala ho.Veverka se mu omluvila a Nearovi to oko vrátila a řekla,že byla napitá,protože oslavovala 18 let.Veverka byla tehdy matka plná mléka ,ale děti jí snědla prý Misa.Near se na Misu naštval,protože veverka mu kvůli tomu ukousla oko.Near odešel s veverkou do srbu,kde si všechno s Misou vysvětlili.
"Miso.Ty krávo,ty jsi mi zabila děti."řekla veverka a odešla za Nearem.
"Ale já jsem měla hlad,Near by mě zabil,kdybych nedonesla snídani."řekla a podrbala se na uchu Misa.
"Miso,já bych se na tebe nezlobil.Vždyť si blondýnka."řekl Near a začervenal se.
"Co tady pleteš můj účes Wella."řekla Misa a pohladila se po vlasech,jestli jí tam netrčí vlas.
"Promiň.Promiň."omlouval se Near.
"Dobře,dobře.Neomlouvej se!"řekla Misa.
Tak ahoj veveruško!My už jdeme spát."řekl Near a doprovodil veverku.
"Dobrou."řekla Misa veverce.

Near s Misou si šli lehnout.Zachvíli usnuli jako dřevo.


____Veverka se zamilovala do dvojčat a chtěla je mít._______


V ten večer,kdy Near s Misou usnuli po odchodu veverky,nad lesem se vznášel létající balón.Vypadalo to,jako by chtěl přistát.Na palubě balónu nic nešlo vidět.Že by záchrana?

"Á.Tady na louce něco přistává."pomyslela si v duchu veverka,když byla na špičce nejvyššího stromu v okolí.
"Slyším hlasy,slezu dolů a budu je sledovat."řekla si veverka a slezla dolů.

Veverka si oblékla černé oblečení,nasadila si kuklu,vzala baterku a šla je sledovat.
Balón přistál.Vyšli odtamtud dva lidé.Po chvilce veverka zjistila,že jsou to muži.Muži šli potichu,ale čím dál víc zrychlovali v kroku.Mířili ke srubu,kde spali Near,Misa a dvojčata.Muži otevřeli a vešli dovnitř.

Blížili se k Nearovi a Mise.Když stáli u postele,oba dva vytáhli zbraně.Byly to nože.Muži si mezi sebou něco prohodili(slova) a napřáhli se.Nože se zabodly Nearovi 3x do břicha a Mise 2x do hrudníku.Muži vytáhli nože z těl a hodili je na zem.

Muži rychle odešli a dvojčat si ani nevšimli.Jedno dvojče,Matsuda se na ně celou dobu díval.Všechnu krev viděl a celou noc se mu o tom zdálo.Viděl i jejich obličej.Ale i veverka všechno viděla.Veverka rychle odešla,aby ji nepotkali.I ona viděla tváře mužů.Muži nasedli do balónu a
letěli pryč.Za chvíli už byli za horami.

Ráno nikdo nebyl v posteli.Near ani Misa.Že by odešli i s tělem do nebe?To nikdo neví….

Ve srubu brečela dvojčata.Veverka to nemohla vydržet a šla se podívat do srubu.V posteli nikdo.Jen dvojčata už nebrečela a chtěla veverku.veverka si je nechala.Žila ve srubu.Děti kojila a chovala je a ještě k tomu se o ně starala.


O 16 let později…………..


Veverka umřela.

Dvojčata,kterým bylo 16 let,nachystali veverce pohřeb.Ale pamatovali si,že jim něco řekla.Že jednoho dne,v noci přišli dva muži do srubu a zabili jim rodiče.Jenže ráno tam už nebyli.Veverka jim po této události nakreslila obličeje vrahů.

Když si to uvědomili,Matsuda říká:"Pojdˇme prohledat postel,třeba ještě po nich něco zbylo."
"Tak jo.Zdrháme."řekla Takadová a rozběhla se k posteli.
"Já hledám tady a ty tady."řekl Matsuda.

Když tak hledali,Matsuda a Žakarová našli pod peřinou deník.Bylo na něm napsané Death note(Deník smrti).Když šáhli na deník,zjevili se jim Šinigami,dva bohové smrti.

Near a Misa-9.kapitola_Dvojčata

6. listopadu 2008 v 17:19 | pepe |  Misa a Near
Když se ráno probudili,Misa měla velké bolesti.Strašně jí bolelo břicho,jako by měla porodit.Near se o ní staral jako o své dítě,ikdyž.....ještě žádné neměl(prozatím).Near přichystal porodní místo,kde Misa měla rodit.Stůl,nůžky,dečku,polštář,který Misa ušila.

"Á.Neare.Už to na mě jde."řekla s bolstí Misa a zvedla nohy,aby Near mohl vytáhnout dítě.
"Ó.Lásko.Tlač."řekl Near a začal počítat.
"Tři.Dva.Jedna.Tlááááč.!"řekl Near.
"Dýchej miláčku.Dýchej."volal nervózně Near.
"Á."tlačila Misa a dýchala.
"Už trčí hlavička.Že by to byl hipísák?"řekl udiveně Near nad dítětem s vlasy.
"Už trčí tělíčko i nožičky.Není to nějak malé?"řekl Near ,plný krve na rukách.
"Uf.A je venku.Podívám se ještě dovnitř."řekl Near a zahlédl něco se hýbat.
Bylo to další dítě.

Holčička a chlapeček.Chlapeček se jmenoval Matsuda a holčička se jmenovala Takadová.Nevěděli,jak holčičku pojmenovat křestním jménem,tak jí dali příjmení.Zanedlouho jim došlo že jsou to dvojčata-Matsuda a Takadová.Near odstřihl pupeční šňůru a omdlel.

Near a Misa-8.kapitola_Obydlí

6. listopadu 2008 v 17:02 | pepe |  Misa a Near
_______Kapitoly se trochu změnily:_____

9.kapitola-Dvojčata
10.kapitola-Speciální krvavý díl+animace
_______________________________________________________________________
______________________Pokračování v kapitole________________________________
________________________________________________________________________

Ráno,když se rozednilo,přišla velká bouřka.Bouřka shazovala všechno,co jí přišlo do cesty.Pár stromů,které byly vyvrácené ze země byly čerstvé a svěží.Po několika minutách bouřka odešla.Near s Misou vyšli z přístřeší,na kterém bylo hodně vody.

"to pěkně pršelo."řekl Near a oblékl si mikinu.
"Ano.Trochu jsem se i bála,že jsem se trochu i počůrala."řekla Misa a podívala se na svůj rozkrok,jestli to jde poznat.
Near se rozhlédl kolem sebe.
"Popadalo hodně stromů.Mohli bysme si postavit aspoň srub."řekl Near a přemýšlel jak to udělat.
"No.To nevím,jestli to zvládneme."řekla Misa s nadvihnutým obočím.
Near s Misou se šli podívat kolem,jak to vypadá.Když šli,našli u stromu pilku.

"Jé pilka.To nám může posloužit na řezání stromů."řekl Near a přehazoval si pilku z jedné ruky do druhé.
"Já zatím udělám snídani."řekla Misaa šla zabíjet králíky.

Near šel a odřezával větve od stromů.Podařily se mu udělat klády se špičkou z jedné strany,aby se mohli zabodnout do země.Near dotáhl klády na louku,kde by mohlo být to pravé místo na obydlí.

"Neare!Snídaně!"zavolala Misa Neara.
"Ano.Už jdu."řekl Near a šel si do místní říčky umýt ruce.
"Tak tady máš toho králíka.Co chceš na oběd?"zeptala se Misa,protože pořád nechtěla jíst králíka.
"Hranolky."zakřičel Near a sběhly se mu sliny.
"Tak jo.Musím vykopat brambory a dám se do toho."řekla Misa a zapálila oheň.
"Já jdu zase pracovat."řekl Near a odešel.

Oba šli něco dělat.Near tahal klády do té doby než Misa udělala oběd.

"Oběd!!!"zavolala Misa.
"Ano.Už jdu.Mám na hranolky strašnou chut'."řekl Near a olizoval se.

Oba si pochutnávali na výborných hranolkách.Near udělal srub za 6 měsíců s pomocí Misy.

___(obrázek:hranolky s králíkem)____
"Pěkné a útulné."řekl nadšeně Near.
"Opravdu.Jdu stěhovat věci do srubu."řekla Misa.
Near stavěl a vyráběl skříňky,postele,stůl,židle a nějaké to nádobíčko.Misa byla spokojená,ale chyběla jí tam zahrádka.
"Neare.Udělej ještě prosím plotek na naší zahrádku,kde budeme pěstovat zeleninu."poprosila Misa a šla ven.
"Dobře.Za dva týdny to bude hotové."řekl Near a pousmál se.
Uběhl jeden měsíc a Near s Misou měli obydlí(dům) a k tomu i zahrádku.Jenže Misa byla v sedmém měsíci těhotenství a něco přes dva týdny.
Na konci dne si dali večeři.Samozřejmě okořeněnýho králíka a šli si lehnout do postele.Setmělo se brzy a Near s Misou hned usnuli.

Near a Misa-7.kapitola_Misa,vražedkyně králíků a Near trhač květin

1. listopadu 2008 v 18:26 | pepe |  Misa a Near
Tuto kapitolu věnuji Janě.Je totiž jedlík:)

Bylo ráno.Near s Misou se probudili v koši od balónu.Přistáli v noci někde na okraji lesa.U okraje lesa byla přenádherná louka s voňavými kvítky a roztomilými králíčky."Tady je to překrásné."řekla Misa nadšeně.
"Ano.Je to tu fakt hustý."řekl Near a podíval se na Misinin zadek.
Near s Misou si lehli do trávy.
"Neare vůbec nevím,kde jsme se to dostali."řekla Misa smutným hlasem.
"Já taky Miso.Ale mohli bysme tu bydlet."namítl Near.
"Tak dobře.Plachta nám poslouží jako přístřeší."řekla Misa.
Když Near lezl pro plachtu po stromě,kousla ho do oka veverka a Near spadl dolů.
"Neare?Nic si z toho nedělej.Máš přece ještě jedno oko."řekla Misa.
"Jseš hodná Miso.Obdivuji tvůj smysl pro humor."obořil se na ní Near.
"Já tam raději polezu."řekla Misa a snesla plachtu dolů.
"Já vím Neare.Musíš prostě uznat že jsem lepší než ty."řekla Misa a usmála se.
Misa s Nearem si natáhli plachtu kolem čtyř stromů.
"To se nám docela podařilo."řekli si oba dva,když to dodělali.

O den později.....

"Já mám takový hlad Neare.řekla hladově Misa.
"Tak si musíme něco chytit,aby jsme se najedli."řekl zamyšleně Near.

Near a Misa honili králíky až nakonec jednoho chytili.Teda ho nabodla klackem Misa.

"Jé ten je ale pěkně chlupatý."chválila králíka Misa.
"No jo.Ještě ho stáhneme z kůže a opečeme ho na ohni."namítl Near.

Když Near stáhl králíka z kůže a Misa ho opekla,tak si Misa utrhla kousek masa.

"Fůj.Ten je ale hnusný.To by chtělo okořenit."řekla Misa a vyplivla maso z pusy.
"Tak jo.Já půjdu natrhat květiny."řekl Near a šel na louku utrhnout pár kusů květin.

Natrhal plnou kytici různých rostlin.Pak přebíral bylinky,aby mohl okořenit maso.bylinky rozkrájel na kousíčky a dal je usušit.Za chvíli už byly usušené,protože strašně pálilo slunce.

"Tak.Tady to nesu."řekl Near a donesl bylinky na maso.
"Já to okořením."řekla Misa a utrhla králíkovi hlavu.
"Tak ted' to zkus Miso,jaké to bude."řekl Near a přitom doufal že se Misa neotráví.

"Mňamky,mňamky.To je ale dobré."pochutnávala si Misa.

Na večer si takyudělali kořeněnýho králíka.Nearovi Mise strašně moc králík chutnal.Od té doby mají co jíst.

4. kapitola- pohřeb Harryho Jamese Pottera

1. listopadu 2008 v 16:38 | kaka |  HP a fénix světla temnoty
4.kapitola/FST/- Pohřeb Harryho Jamese Pottera

Po 100 letech přidávám další kapitolku a to kapitolu 4. kterou věnuji Pegy a Kassiel za komentáře.

Ráno běhaly 1 hodinu, potom cvičili živli, svačina, lektvary, zvěromáctví a metaformování, oběd, kouzlení, telekineze, telepatie, svačina a volno, nitrobrana, nitrozpyt, učení, posilování. Tak to šlo dny, týdny, měsíce a už byl rok v tahu.
"Je na čase, abyste se vrátili, my půjdeme s vámi, jen nám vymyslete jména" Harry si mezitím rokem oblíbil spíš bílého fénixe. S Drakem pracovali na hábitu. Jeden černý druhý bílý a oba měli na zádech fénixe a runu fénixe, která oddělovala slova SVĚTLO TEMNOTY, na konci hábitu byly runy, které měli i na hůlkách." Co třeba Not a Nix?"Zeptal se Harry po chvíli, oba přikývli. Harry si sbalil věci a začal se probouzet. Když k sobě přišel, ležel v posteli všude bílo a tak se Harrymu vybavila Bradavická ošetřovna. Usmál se na vedlejší posteli ležel Dark(Drako) a zřejmě se taky probouzel."Hoj nevíš jak jsme se sem dostaly?" zeptal se Harry."Nemám tušení až počkej" odmlčel se "Svezen!" ozvalo se tiché Puf a před nimi stála domácí skřítka. "Pánové se konečně probudily" Uklonila se "jak konečně" nechápali oba "spali jste celý 1 den, našli jsme vás v kuchyni a tak jsme vás dali sem a vaše hůlky" zarazila se " nejdou od sebe oddělat a tak jsou ve společenské místnosti"
"Děkuji Svezen, můžeš je přinést?"zeptal se Dark. Skřítka se uklonila a s tichým puf zmizela. Za chvíli byla zpět s hůlkami a podala je pánům, ti jenom zatáhli a hůlky od sebe oddělali. Přitom si všimly, že dírka i kulička zmizeli. Harryho teď napadla jedna věc, pomoci telekineze si přivolal knihu temnoty
"Víš, jak jsem se ptal, co mám s tebou společné? Řekli, že se mám podívat do knihy temnoty, která právě levituje 4 metry ode mě " vysvětloval Harry, šáhl po černé knížce a začal v ní listovat
"Rod světla temnoty…tady" Harry, hledal své jméno a taky jméno Draka když ho našel, upustil knihu a koktal "To je na - ne blbost- to nejde" " Co nejde" nechápal Drako, Harry jen ukázal na knihu. Drako si vzal knihu, když našel to, co hledal, řekl jen "to je síla"
Oba dva se objali a řekly " Takže já jsem tvůj bratr"
" Ty Same, nemá být dnes pohřeb?"
"Jo asi za 5 minut" Harry vystartoval z postele, oblékl si, bílí hábit, Drako černý a přemístili se k Godrikovu dolu přeměnili se ve fénixe (Harry bílí a Drako černý) a letěli směr hřbitov, zrovna začal obřad. Všichni si na ně ukazovali. Harry a Drako se přistáli na dvou volných židlích, přeměnili zpět. Bylo tam mnoho lidí, všichni plakali na podstavci u bílé rakve, ve které byl Harry, nikdo jim neviděl do obličeje, viděli jen hábit s nápisem SVĚTLO TEMNOTY a fénixe. Když obřad skončil tak se všichni chystali odejít, až na fénixův řád ti přišli k dvěma osobám " Kdo jste a co tu chcete?" zakřičel Moody "Jsme ti, co nakopou zadek hadímu xichtu a jsme tu, protože jsme se přišli rozloučit s Harrym" řekl Harry " Proč jste mu nikdy neřekli, že má bratra??" otázal se Drako. "My - jak to víte?" zeptala se, Lili. " Já vím všechno" otočil se k náhrobnímu kameni a hůlkou tam vyryl slova ODEŠEL, PROTO CO JSTE MU NEŘEKLI. "Co si to dovolujete?" zařval Sirius
"Nashledanou jsme na vaší straně, pojď Jabe" řekl Harry
"Jasně Gable" přikývl Drako. Když se přemístili tak se kolem nich začali otáčet energie vzduch, voda, listí oheň a pak zmizeli "Ty vole" řekli někteří členové řádu " svolávám poradu" ozval se mohutný hlas Brumbála.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Harry a Drako se přemístili a ocitli se v přemísťovací místnosti, potom zamířili do odposlechny zmáčkli modrý cuplík a posadili se (Jako kdyby se dívali na televizi).
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Když se všichni usadili Brumbál začal " Takže všichni víte, proč tu jsme, jedná se o dva zvláštní čaroděje. Myslím že si říkali Jab a Gable ale nemyslím si že to jsou jejich skutečná jména spíš jen to, co je v tu chvíli napadlo. Moody viděl jsi jim do obličeje?" Brumbál se až teď rozhlédl po místnosti, byli tam všichni Remus, Tonksnová, Sirius, Potterovi, Meggonagellová (newim jestli to je dobře), Snape, Kingsley, pan a paní Weaslyovi ,dokonce i Hermiona a Ron a další členové….
" Bohužel ne Albusi, ale ty dva něco spojuje legenda nebo věštba nejsem si jist ale něco určitě ano" odpověděl Moody a aby nevypadalo, že tam nic neviděl tak divně tak dodal " proč byli ti fénixové bílí a černý?" " Nejsem si jist ale podle toho co měli na sobě jsou rodu FÉNIXE SVĚTLA TEMNOTY- já osobně nemám ponětí co to je" To už se Hermiona zvedla ze židle a utíkala do svého pokoje všichni na ni udiveně hleděli, když se vrátila měla v rukou 2 tlusté knihy.
" Tato knížka " vytáhla zlatou knížku " Se jmenuje - Legendy neznámých" začala knihou listovat a zastavila se asi uprostřed "Tady to je legenda o rodu Fénixe Světla Temnoty" a začala číst " Nikdo neví kdy a kdo se najde, jako poslední z tohoto rodu 2 největší nepřátelé se spřátelí přitom zjistí že jsou bratři z rodu fénixe světla temnoty svůj úkol začnou plnit v 15 letech. Dva nejmocnější kouzelníci na straně dobra, 1 hůlka na straně dobra, 1 hůlka na straně zla a 2 fénixové stejného původu. Černý a Bílí fénix obraz duše kouzelníků." Když dočetla, vzala do rukou druhou knihu o něco menší - Věštby a znovu se pustila do čtení "Přesně o úplňku sedmého měsíce se naleznou 2 nepřátelé, spojí své hůlky a upadnou do stavu učené po 1 den. Na pohřbu sama sebe uvidí to, co celých 15 let neviděl" zamyslela se " všechno to jsou jen indicie" řekla. Celý řád si povídal aniž by tušili že je pozorují dva 16 letí chlapci.

Near a Misa-6.kapitola_Let balónem

1. listopadu 2008 v 8:48 | pepe |  Misa a Near
Když Misa vstala,opakovalo se všechno.co minulé ráno.Near mezitím objednával balón a příručku na létání.Všechno šlo podle plánu.Misa si nachystala tričko s krátkým rukávem,sukni,krat'ase,mikinu,tepláky,bundu,oteplovačky a Near taky.Misa zavolala Nearovi at' pro ní dojede.Misa s Nearem dojeli na zelenou louku,kde byl už balón nachystaný.Vystoupili.

"Tak co Miso,těšíš se?"zeptal se Near.
"Ano.Tedy jak na co."řekla zamyšleně Misa.
"Já jsem taky zvědavý."řekl Near a šel s Misou k balónu,kde nastoupili.
"Tři,dva,jedna,ted'!"odpočítával pán,který to měl na starosti a přestřihl provaz.

Misa s Nearem stoupali výš a výš.Doletěli nad město.Misa nevěděla,že má Near u sebe prstena začal se vyptávat.
"Miso.Co jsi mi to chtěla říct?"ptal se Near.
"Misa nic neřekla a dala Nearovi do ruky těhotenský test..
"Vidíš to?"zeptala se Misa.
"Co to je?Tě-ho-ten-ský--test."hláskoval Near.
"Cože?Těhotenský test?Ty jsi těhotná?"ptal se nevěřícně Near.
"Ano.Jsem."řekla Misa.

Near zkameněl a uvědomil si,že bude tatínkem.

"V kolikátém jsi měsíci?"ptal se s úšklebkem Near.
"Ve druhém.Ještě jsem ti chtěla říct,že když budeme mít dítě,tak bysme se měli vzít a najít společné bydlení."řekla Misa a podala Nearovi ruku.
"Ano.Tu příležitost jsem dostal právě ted'."řekl Near,klekl si,vytáhl prsten a ukázal ho Mise.
"Vezmeš si mě za muže?"zeptal se Near a udělal na Misu psí oči.
"Ó.ten je krásný.Ano,chci si tě vzít."řekla radostným hlasem Misa.

Near nasadil Mise prsten,zvedl se a oba se políbili.Misa ho držela pevně za pozadí a Near štípl Misu do pozadí,že Misa odskočila a málem vypadla z balónu.Near ji chytil a lehli si na podlahu balónu.Tak skončil den Neare a Misy.

Near a Misa-5.kapitola_Těhotenský test

1. listopadu 2008 v 8:29 | pepe |  Misa a Near
Misa se probudila.
"Jé to je ale krásné ráno."probouzela se Misa.
Když Misa vstala z postele,zatočila se jí hlava,chtělo se jí zvracet a tak rychle utíkala na toaletu.
"Bleé,bleé..."zvracela Misa.
Misa dozvracela.Chtělo se jí uvolnit do mísy,jenže nemohla.Toaleta a podlaha kolem ní byla pozvracena od zvratků.
"Já to nevydržím."křičela misa s kručením v břiše.
Rychle si zavolala služku,aby jí to šla umýt.Služka přišla.
"Dobrý den."pozdravila služka.
"Dobrý den.Prosím vás umyjte mi toaletu.Je špinavá."řekla Misa.
"Ale jistě.Hned to bude."řekla služka a vrhla se do práce.
Když to služka dodělala a vyšla z toalety,Misa jí dala do ruky 10 dolarů a poděkovala.
"DěkujiTo je všechno.Můžete jít."poděkovala Misa a utíkala si uvolnit.
"Áh.Hned je to lepší.Už mě ani to břicho nebolí."pochvalovala si Misa,když seděla na míse.
Misa vyšla z toalety a šla se umýt.
"Nevím,co se to se mnou děje."říkala si pro sebe u umyvadla Misa.
"Zajdu si k mojí lékařce.Ta mi snad poví co se to se mnou děje."řekla si pyšně Misa.
Misa se tedy oblékla a vyrazila na cestu.Došla před lékařčiny dveře a zat'ukala.
"Jé.Dobrý den."pozdravila Misa,když lékařka otevřela dveře.
"Zdravím vás.Co se děje?Pojd'te dál."přivítala Misu lékařka.
"Děkuji.Dneska ráno se mi točila hlava,zvracela jsem a měla jsem průjem."stěžovala si Misa.
"Á.Už vím.Jenže.É.Nevím jak to jenom říct.Ehm.Poradím vám."řekla lékařka.
"Jé.Ano?.Tak povídejte."řekla Misa s úsměvem.
"Zajděte si do lékárny,číslo výrobku je 32."poradila Mise lékařka.
"Děkuji a nashledanou."řekla Misa a zabouchla za sebou dveře tak velkou ranou,že lékařka vyskočila a spadla ze židle.
Misa došla do lékárny a hrnula se k pultu.
"Dobrý den.Posílá mě tu lékařka,že si mám koupit číslo výrobku 32."pozdravila Misa a řekla si co potřebuje.
"32.To je těhotenský test."řekla lékařka.
"Cože?Těhotenský test?Takže já jsem......"nedokončila větu Misa.
"Ano.Asi jste tětoná.Vevnitř máte návod.Tak si to zkuste a pak mi řekněte.Tady vám dám mé telefonní číslo."řekla lékařka a napsala na papír své telefonní číslo.
Lékařka podala Mise těhotenský test a Misa zaplatila.
"Děkuji mockrát.Dneska vám ještě povím,jak to dopadlo.Mějte se."řekla Misa.
"Taky se mějte."řekla lékařka.
Misa šla domů a vyzkoušela si test.
"Dvě čárky.To znamená že..."řekla Misa a podívala se do návodu co to znamená.


Near a Misa-4.kapitola_Hoksidova honička

1. listopadu 2008 v 7:50 | pepe |  Misa a Near
Ráno,když oba dva vstali,Misa dovezla Neara až k němu domů.
"Děkuji za svezení."poděkoval Near.
"Není zač.To by la maličkost."řekla Misa a políbila Neara na rty.
Misa mu sáhla nenápadně na rozkrok a řekla:"Tak se měj.Musím.Ahoj."
"Ahoj."řekl Near.

Near se vrátil domů.Vyčistil si zuby,osprchoval se a šel do práce.Když se díval na vraždu jednoho člověka,vrah tam byl odhalen.Pátrají po něm už 3 roky.
Zavolal si Hoksidu,jestli ho náhodou nezná:"Hoksido!Pojd' sem prosím tě."
Hoksida rychle přiběhl a řekl:"Co se děje pane?"
"Po tomto zločinci už pátrají 3 roky a nikdo ho ještě nechytil.Nepoznáš ho náhodou?"zeptal se Near.
"Od pohledu ho neznám,ale mohl bych se toho ujmout a zapojit své mozkové závity,aby mi pomohly ho chytit."řekl tajemně Hoksida.
Near si mezitím stříhal nehty na nohou.

Když Hoksida šel z práce do parku a sedl si na lavičku,viděl,že v mrakodrapu kolem 25.patra se něco děje.Vzal si dalekohled.,který měl vždy při ruce a podíval se do okna.Byl tam ten vrah,kterého Near ukazoval.Jenže vrah ho zahlédl jak Hoksida někomu telefonuje a střelil Hoksidu do mobilního telefonu.

Hoksida vyletěl z lavičky a utíkal do markodrapu.Mrakodrap měl 42 poschodí.Když vstoupil do výtahu tak zmáčkl tlačítko s číslem 25.Jel tedy.Až dojel,tak utíkal do pokoje číslo 108 a tam byla mrtvola jeho matky,která už byla mrtvá 16 let.Vrah udržoval mrtvoly v mražákuZa chvíli zjistil,že vrah utíkal dolů po schodech.Hoksida utíkal za ním a přitom oba na sebe stříleli.Hoksida se chtěl pomstít vrahovi za jeho matku.
"Stůj ty parchante jeden plešatej!"řval Hoksida na vraha.
"Nic nebude."řval vrah a do toho střílel.
Hoksida byl o tři poschodí výš než vrah a přidal do kroku.Schody bral po třech za sebou.Náskok vraha se zkrátil.Když Misa šla náhodou kolem budovy,tak vyhodila na zem obal od banánu.Když vrah utíkal,uklouzl na obalu od banánu,takže náskok se mu ještě víc zkrátil.Hoksida s vrahem se honili mezi kolonami aut.Když kolony aut se rozjeli,tak Hoksidu jedno auto srazilo a Hoksida padal na zem.Zbraň mu vyletěla z ruky a když dopadla na zem,třikrát vystřelila,že prostřelila skla kamiónu.Střepy se zabodly několikrát do vraha,že na místě umřel.Všude kolem bylo hodně krve.Za pár minut přijela sanitka,policie a Near.Sanitka naložila Hoksidu na nosítka a vtáhli ho do sanitky.
"Ty to zvládneš!"doufal Near,že to Hoksida přežije.Další den Near přišel do nemocnice za Hoksidou,který se držel jen tak,tak při životě.
"Dávám ti sílu."řekl Near a opravdu se začalo Hoksidovi dařit líp.Za několik týdnů byl Hoksida zdravý jako rybička a Nearovi byl vděčný.Near mu byl taky vděčný za to,že zabil tak dlouho hledaného vraha.

Od té doby spolu vychází jako nejlepší přátelé.