Září 2008

2.kapitola

22. září 2008 v 20:54 | kykaja |  HP a fénix světla temnoty
2. Kapitolka

Mno tak tady teda dám druhou kapitolku jen tak pro dobrý pocit protože vím že to nečtete, ale doufám, že jednou začnete číst a dokonce i psát komentáře.Má 1022 slov.

Yours kaka

Harry vzal nůž, řízl se do dlaně a nechal krev nakapat do lahvičky, když byla plná, párkrát ji zkopíroval a dal na stůl. Dursleyovi nebyli doma a tak si "rozmlátil" pokoj (jako by bylo po boji). Vzal lahvičku a potřísnil koberec, potom si natřel ruku a potřísnil postel, postupoval až ke dveřím a tam vylil na zeď ostatní lahvičky jako by po ní (zdi) sjel. "Super"řekl si potichu nechal zmizet lahvičky a očistil se (byl celý od krve) bylo 11:58 vzal věci a čekal 11:59:30 namířil hůlkou ven a vyčaroval červené jiskry 11:59:59 slyšel že někdo prudce rozrazil domovní dveře. Pak se tam objevil Fénix a Harryho přenesl do Drakova sídla. Křach rozlehlo se domem.
"Myslím, že tam dám příště matraci" smál se Drak nad rozpláclým Harrym.
"Žiješ?" doplnil ještě.
"Snad jo," vytáhl ze sebe.
"Super ukážu ti můj baráček," Harry se vyšvihl na nohy a následoval Draca. Šli přes chodbu…,velkou knihovnu,kuchyň,pokoje,místnost na lektvary,tělocvičnu,zkušebnu…
"a teď to nejlepší,"usmál se Draco
*to mě zajímá, co může byt lepšího než pokoj*došli ke dveřím otevřel je, byla to malá místnost a na zdi bylo něco jako televize
"Toto je odposlech řádu" chlubil se šedooký.

"Páni! Zapni to!" Draco zmáčkl modrý cuplík a na -televizi- naskočil obraz hlavního štábu. Byli tam všichni a ti co tam byli, nemluvili někteří i brečeli.
"Co jim je?" nechápal Drak

"Myslí si, že jsem mrtvý" řekl Harry
"Cože? Jak?"
"No můj pokoj je rozmlácenej, od krve a než jsem se přenesl tak jsem vytryskl červený jiskry, potom jsem slyšel, jak někdo otevírá domovní dveře a pak jsem zmizel"odpověděl prostě Harry.
"No já jsem na tom stejně, vytvořil jsem si kopii mrtvoly jako mě."
"Budu si muset koupit novou hůlku."
"Já už mám? Černýho stromu a myslím 3 substrance roh ďábla, zub pelary (kočkovitá šelma s jantarovými oči temná strana) a ještě pírko z temného fénixe"
"trošku víc temnoty nemyslíš?"
"Harry co tam dělají tvoji rodiče?"až teď si uvědomil pěknou kravinu Draco
"Ostatní je vyvolaly i Siriuse." Díval se na 3 nejvíce smutné postavy
"Myslím, že budu vyhrožovat koupím si černého fénixe a tam dám něco, co přehraje nějakou událost," přemýšlel Harry "budu klečet někde v kobce, kruhy pod očima všude plno mozkomorů a potom vražda. A konec."
"to je dobrý plán,"uznal Drako "bubáci jsou tu 4, meč který tebou pronikne a nic neudělá, mám taky a to kouzlo problém nebude. Tak jdeme." Udělali to, co měly v plánu. Přebarvily Dracovi fénixe a poslali to řádu. Celou dobu sledovali televizi. Z ničeho nic se tam (v řádu) objevil fénix upustil obálku a přemístil se."Co to bylo Brumbále?" ptala se Lili.
"Myslím, že nám někdo posílá zprávu" vzal obálku a otevřel ji. Z obálky vytrysklo světlo a na zdi se objevil obrázek všechna světla zhasla a všichni pozorovali -zeď-
"Dobrý den tady vám ukážu smrt Harryho Pottera." Ukázal na chlapce křičícího v rohu s kruhy pod očima na hlavě 3 bílé proužky strachu a všude plno mozkomorů. Harry natáhl ruku a z prstu mu vyběhl stříbrný jelen "Ale Harry na co si myslel?" ptal se pro řád neznámí "na rodiče" vychraptěl ze sebe "Teď se všichni dívejte, vzal meč a vrazil ho do Harryho. Zelenooký se na něj podíval a pak se sesunul po zdi na zem. Patron zmizel a už byla jen tma. Řád zaraženě seděl když se znova ozvala slova neznámého.
"Odešel proto so jste mu neřekli."
Kouzlo pominulo, celý řád se díval na prázdnou zeď.
"Harry? Proč?" ptala se uslzená Lili schoulená u svého manžela" A co znamenala ta věta odešel proto, co jste mu neřekly?"

"No neřekli jsme mu, že má pán zla viteály a potom že vás oživíme," promluvil Brumbál" a vy jste mu taky některé věci neřekli."
Najednou se před ně snesla Hedvika a upustila dopis tentokrát se po něm vrhla Lili a začala číst:
"Protože jsem věděl, že se nedožiji ani plnoletosti sepsal jsem tato slova první pro rodiče-mám vás rád a nikdy na vás nezapomenu. Neměl jsem takovou možnost, jako mají jiní, nevím co je to mateřská láska ale přesto vás mám na jedné polovině mého srdce. Sbohem mami a tati.
Za druhé - řekněte prosím Ginny že jí miluju už od čtvrtého ročníku rád bych jí to řekl osobně, ale to možná nepůjde Ginny zabrala druhou polovinu mého srdce. Miluji vás víc, než si myslíte i Siriuse a posledního z rodu pobertů Remuse.
Ron s Hermionou byli mí nejlepší přátelé v každém ročníku mi stáli po boku, nemůžu zapomenout na BA. Toto byla zkouška přátelství Nevil, Lenka,Ginny, Hermiona, Ron a já. Děkuji za naše poslední setkání (5. ročník) i když zemřel můj kmotr Sirius, nikdy jsem se z toho nevzpamatoval. Potom tady byl i Draco Malfoy (údajně mrtvý) on jako jediný nezděloval v dopisech smutek. Jeho dopisy mi dávaly odvahu a naději na zničení Lorda Voldemorta-Pána zla- vy víte koho-Toma Rojvole Raddla-hádího šichta. Do háje už neskákejte při jeho jméně. Je to jen stupidní vymyšlený jméno. Já na vás nikdy nezapomenu a doufám že vy ramš taky ne s láskou
Harry James Potter, Chlapec který přežil, Vyvolený
PS:budu vás někdy navštěvovat ve snách
PSS:Miluji vás
PSSS:bojujte za dobro
PSSSS:nic nedělejte jen kvůli tomu že jsem vás o to žádal
Navždy váš Harry

"Draco vezmeš mě zítra na příčnou? Chci si koupit novou hůlku, přemístit se sám nemůžu, jedině to hlídají a ty máš zrovna tuto novou hůlku"zažádal Harry

1.kapitola

22. září 2008 v 20:54 | kykaja |  HP a fénix světla temnoty
1.kapitola

No rozhodly jsme se, že začneme Harrym Pottrem ale nebojte Death Note sem určitě také brzo zavítá takže tady máte tu kapču…a nezapomeňte komentíky.

Yours Mechika

Bylo právě 21. července několik týdnů po Siriusově smrti. Harry Potter těžce oddechoval na své postely v Kvikálkově v domě číslo 4, ve své ložnici. Neodpovídal na dopisy vlastně jen spal, učil se kouzla (díky, Voldymu je povoleno kouzlit mimo školu) skoro nejedl a nepil. Z jeho neklidného snění ho vytrhlo několik sov, které ťukali na okenní rám. Myšlenkou otevřel okno a nechal sovy ať se v klidu nají a napijí na zpáteční cestu. Potom zaplatil 2 svrčky za Denního věštce a usadil se k hromadě dopisů od jeho přátel a také od Řádu. Věděl co v nich bude ani je neotevíral buď je zahodil na druhý konec ložnice nebo je roztrhal. Jeden si však odložil stranou aby mu zlepšil náladu po přečtení denního věštce. Hned na první straně stálo:

  • Hromadný útěk z Azkabanu čtěte na straně 2-3
  • Vyvraždění vesnice víc jak 50 mrtvých

Znechuceně odhodil noviny stranou a pustil se do rozbalování dopisu
Ahoj Harry!!

Mám nápad co kdyby jsi 30.července přijel, pošlu pro tebe svého Fénixe. Já se tady docela nudím, dej prosím vědět a tento dopis spal.
Brzy se ozvy Draco Malfoy
Čau Draco!

Strašně rád přijedu, já sám jsem plánoval útěk už se těším!!
Brzo se uvidíme Harry

Harry se zaradoval, od té události na ministerstvu jsou s Dracem dobří přátelé. Blonďák musel utéct, aby ho otec nezabil- místo toho ho stejně vydědil. Přišel totiž ke straně dobra. Chlapec s jizvou na čele dopis spálil a napsal svůj.
Celý den probíhal jako obvykle cvičení (kouzel), tentokrát se pořádně najedl a šel spát přitom promýšlel svůj plán.
Ráno si začal balit věci, ale ještě předtím je zněkolikanásobil a uložil na svá místa, jako kdyby tady ležely vždycky to mu zabralo celý den, večer usínal s úsměvem.
Příští den se vydal do Příčné objevil se u zdi, poklepal na cihly a vešel, ulice byla skoro prázdná. Vydal se koupit knihy.

"Dobrý den," pozdravil slušně.
"hmm,"ozval se prodavač.
Harry se mu nedivil v této době a tak si koupil několik knih Bílá a černá magie pro pokročilé, štíty, kouzla, runy, věštění z čísel…všechno zaplatil a šel si koupit nový hábit.

"Dobrý den," řekl automaticky.
"Co si budete přát," ozvalo se místo pozdravu.

"Stříbrný hábit s hlubokou kápí aby nebylo vidět do tváře a aby odrážel některá kouzla hlavně expeliarmus," vychrlil na podezřívavou madam Malkinovou ta odběhla do vedlejší místnosti a donesla stříbrno bílou látku, vyzařovala vní moc a dobro "Nic lepšího nemám," řekla zahanbeně.

"To je velice nádherná látka," kulil na ni oči. Madam ho postavila na stoličku a začala špendlit, když byla hotová, zaplatil a zašel ve své kšiltovce k Fredovy a Georgovi tam nakoupil ultra dlouhé uši, děsivé dělobuchy, prášky na absolutní tmu, jiná odposlouchávací zařízení a pár "nevinných" zákusků. A potom se přemístil rovnou domů.

Další 2 dny probýhali ve stereotypech učit, jíst, učit, kouzlit, spát………

A další dny si nedal a řekl si, že odposlechne pár rozhovorů mezi Tonksnovou a Lupinem

"Doufám, že bude Harry rád když oživýme Siriuse a jeho rodiče," mluvil šťastně Remus.

"No já myslím, že bysme mu to měli říct," dodala Tonksnová

"Ne bude to lepší a nemusí se to povést ikdyž se na to všichni chystají."

Harry si vytrhl sluchátko z ucha a šel zpátky domů, zase věc co mu neřekli už ať je 28…

A potom další 2 dny trucoval na postely a přemýšlel. Sirius, Cedrik, Máma, Táta a spousta dalších jsou mrtví, mrtví a to kvůli němu. Aspoň on to tak cítil a s další noční můrou usnul.

Ráno se probudil v 7:00 hodin a napsal Dracovím písmem:
Ahoj Harry

Jsem rád že jsi mi pomohl už se těším do Bradavic asi se nechám přeřadit.
Tvůj kamarád Draco

Potom Harry vzal obálku, zalepil a zároveň otevřel a dal ji
na rožek dopisu. Potom si "sám sobě" odepsal:
Čau Draku jsem rád, že mi tak často píšeš si jediný kdo mi v dopisech neoznamuje-však ty víš, co do Bradavic se také těším

Tvůj přítel Harry
Dopis dal stranou a na něho položil brk podíval se na hodinky bylo 8:30 28. července


prolog

22. září 2008 v 20:52 | kykaja |  HP a fénix světla temnoty
prolog


Mno tahle povídka bude samozřejmě o Harrym a o Dracovi. Draco bude jeho kamarád/bratr.
Harry uteče a bude následovat svého "bráchu" takže zfalšuje svou vlastní smrt. Pak i s Dracem půjde na svůj pohřeb atd.
Mno prostě si přečtěte 1.kapču a uvidíte, hlavně k ní nezapomeňte napsat komentíky
Já vím, že tenhle prolog je krátký ale víc vám o tom říkat nebudu, čtěte a uvidíte.
No tak ještě abyste neřekli tak vám řeknu proč zrovna světlo temnoty
Takže Harry a Draco sou teda bratři od doby co "umřeli" má každý novou hůlku a ty hůlky patří k sobě jedna je světlo a druhá temnota. Pak se přemístí bez toho, aby něco udělali a uvidí 2 Fénixe, jeden znázorňuje světlo a druhý temnotu no a dál si to prostě přečtete.

rozcestník povídek

21. září 2008 v 17:11 | kykaja

Nové: Slash


HP a křídla smrti
Postavy: Harry Potter, Cedrik Digory, Diablo, God, řád a další
Pár: HP/CD
Info: Harry se zapomene chytnout přenášedla, co všechno se změní, když se ho pustí i Cedrik?
žánr: Slash
Autor: Lordqaa
Stav: rozepsaná a zjevně navždy to tak zůstane


VAROVÁNÍ: SLASH
Doba: 6. Ročník Harryho Pottera
Hl. Postavy: Harry Potter, Upír, Upíři, Hermiona Grangerová, Ron Weasley a další.
Počet kapitol: kdo ví xD
Stav: Rozepsaná a asi to tak zůstane- otázky posílejte na autorčin blog- slashistka
Děj:
Harryho na konci minulého roku (tudíž na konci 5. Ročníku) napadne upír. Sice Harryho nestihne zabít, ale aspoň ho pokouše. Z Harryho se též stane upír. Nikomu to neřekne, ale jeho přátelům začne být divné proč tak často mizí….

Starší povídky!

Klikejte na nadpisy!!


Postavy: Harry Potter/Charlie Christopher Raddle, Samuel Thomas Raddle, Karolína Deatherová, Samanta Easiherová, Raddelovi a další
Děj: Harry je Voldemortův syn
Doba: 6.ročník
Autor: Lordqaa
stav: dopsaná!
Poznatek: Tohle je moje první kapitolovka! Prochází rekonstrukcí